SoulTouch Youth

Provázené putování pro mladé lidi 19-25

Možná teď stojíš na rozcestí a nevíš, jak se rozhodnout. Může se to týkat práce, školy, partnerství, kamarádů nebo něčeho úplně jiného. Něco ve tvém životě prostě nesedí. Všichni mají názor, ale ty s jistotou nevíš, která cesta je ta tvá.  Přijeď se podívat na svou situaci z nadhledu a v tichu hor zaslechnout svůj vnitřní hlas. Co říká tvá duše? Kam tě vede? Kam tě volá?  Co opravdu chceš TY?

Budeme se toulat hlubokými lesy, sedět na rozkvetlých loukách a spát venku pod hvězdami. Večer si budeme povídat v kruhu u ohně a přes den se věnovat tématům, která se objeví.
Budeš mít dostatek prostoru sám pro sebe, své myšlenky a pocity. Poslední dva dny strávíme na Janovické louce, kde budeš mít možnost je společně s námi třídit a dávat jim své místo tak, abys domů mohl(a) odjet s klidem, jasností a důvěrou.

Kateřina Halaštová

Průvodkyně

Přijeď se dotknout sám sebe.
Svobodně. Autenticky. Pravdivě. 

Nebudeme ti dávat chytré rady, nebudeme tě soudit, hodnotit ani ti říkat, jak to máš mít a co máš dělat. My to totiž nevíme - a neví to ani tví rodiče, přátelé, učitelé... Ty sám víš nejlépe, co chceš. A my a příroda tě podpoříme v tom to objevit. 

Můžeš sdílet své pocity, strachy či nejtajnější sny. Můžeš říct cokoli a nebo vůbec nic. Můžeš cítit cokoli a dostaneš možnost to projevit. Všechno je v pořádku. 

Prožij, jaké to je

 • získat odstup a nadhled 
 • smět se projevit upřímně a pravdivě
 • moci sdílet to, jak to máš a cítíš teď (bez historie, kontextu)
 • pobýt v místě, kde tě nikdo nebude hodnotit 
 • sdílet svoje strachy a obavy a být v tom přijat(á)
 • s jistotou zaslechnout svůj vnitřní hlas

Co můžeš čekat

 • pobyt v divoké přírodě na Janovické louce - eko, bio, no wifi
 • 3 dny putování v podhůří Krkonoš 
 • podporu na tvé cestě od průvodců i dalších účastníků
 • individuální i skupinovou práci 
 • setkání se zajímavými lidmi v podobné životní fázi
 • příležitost zažít a prožít přírodu trochu jinak 
Stanování na Janovické louce

Co nečekej

 • nebudeme ti dávat chytré rady ani tě poučovat
 • nedostaneš návody ani zaručené triky na šťastný život
 • nebudeme tě do ničeho nutit

S kým?

Já i Honza jsme prožili vzlety a pády, vítězství i prohry a poslední roky jsme oba prošli hlubokou vnitřní proměnou a osobní transformací. S láskou a úctou k vaší cestě vám teď chceme sdílet své zkušenosti, životní příběhy a doprovázet vás tudy, kudy půjdete. Kromě nás se můžete těšit na Martina, který do programu vnáší hlubokou moudrost. Je to muž,  jehož životní příběh je tak inspirativní, že už jen být v jeho přítomnosti je obohacující.

Kdysi jsem stála na rozcestí a nedokázala si ustát směr, kterým jsem chtěla jít. Chyběla mi podpora a pocit, že kamkoli půjdu, budu přijatá. Trvalo dlouhých 12 let, než jsme se já a má duše dostaly znovu do kontaktu. Pokud dnes stojíš na podobném místě i ty, přijeď si pro podporu a porozumění k nám do hor. A skrze přírodu se dostaň do kontaktu se svou ryzí podstatou.
Honza Čacký - Vision Quest 2018

Honza Čacký

Průvodce
Vzděláním strojař a povoláním dobrodruh. Posledních 6 let jsem strávil především na cestě k sobě - prošel jsem mnoho výcviků, spoluprovázel saharaské poutě a učil se, kým jsem a kam chci jít. Nakonec jsem našel způsob, jak propojit svou rebelskou povahu s touhou po harmonii a kráse. Rád si poslechnu tvůj příběh a poznám dobrodruha v tobě.
Provázení mladých je pro mne za odměnu. Věnuji se mu už 15 let. Začal jsem se svými dětmi (dcery 21 a 26), pokračoval v online firmách a přes workshopy ve školách došel až k provázení v přírodě. Katky nabídku být stařešinou v tomto programu jsem přijal bez váhání. Těším se fakt hodně.

Podrobnosti

Termín

1. – 6. září 2020

Začneme v úterý obědem a skončíme v neděli odpoledne.

Místo

 Janovická louka v Krkonoších a přilehlé okolí

Počet účastníků

Max. počet 12

Cena

5 500 Kč včetně DPH 

(záloha 3 500 Kč po registraci a doplatek 2 000 Kč hotově na místě)

V ceně je lektorné + příspěvek na jídlo a pobyt na Louce před a po putování.

Po zbytek pobytu stravování z vlastních zásob.

Chceš se přidat?

Vyplň, prosím, přihlášku a Katka se ti obratem ozve.

Pokud máš jakékoliv dotazy, kontaktuj Katku na katerina@souladventure.cz nebo +420 603 877 307.