Soul Quest
listopad 2023

V listopadu 2023 se vydáme se smíšenou skupinou mužů a žen na společnou pouť Saharskou pouští. Bude to cesta k přirozenosti a k vizi pro další etapu našeho života. Bude to cesta k nevinnosti, radosti a živosti. Bude to cesta mystériem, které ví, co je pro nás teď to pravé daleko líp než my sami...

Soul Quest
listopad 2023

V listopadu 2023 se vydáme se smíšenou skupinou mužů a žen na společnou pouť Saharskou pouští. Bude to cesta k přirozenosti a k vizi pro další etapu našeho života. Bude to cesta k nevinnosti, radosti a živosti. Bude to cesta mystériem, které ví, co je pro nás teď to pravé daleko líp než my sami...

Bohdana Kabátová

Soul guide

"Největším úkolem nás poutníků je nestát mystériu v cestě a nechat se jím vést. Když kráčíme pískem, jsme otevření a vnímaví k tomu, co se chce dít. I díky tomu s sebou každá pouť přináší jedinečné a nezapomenutelné chvíle prožité s jedinečnou skupinou." 

Slyšíš-li volání, vydej se s námi na pouť v listopadu 2023

Budeme putovat pouští, spát pod širákem, budeme v kruhu i v samotě. Necháme se inspirovat a obohacovat přírodou, beduíny a sebou navzájem. 

Všechny praktické informace o cestě a potřebném vybavení ti pošleme po přihlášení. Přesto, pokud máš i po přečtení informací na této stránce jakékoliv otázky, neváhej nás kontaktovat. Rády si s tebou osobně popovídáme a probereme s tebou vše, co tě zajímá.

Bohdana a Elen, tvoje průvodkyně

+420 777 481 510
bohdana@souladventure.cz

+420 776 263 360
elena@souladventure.cz

Tvoji průvodci

Na přelomu října a listopadu se s poutníky do pouště vydávají a provázet tě budou Bohdana Kabátová a Elen Kovalčíková. Jejich spojení přináší zajímavou kombinaci hloubky, moudrosti, posvátné rituálnosti a práce s tělem s notnou dávkou jemnosti, nadhledu a humoru.

Bohdana Kabátová průvodkyně
Putování Saharou vnímám jako cestu k naší duši. Umožňuje nahlédnout hluboko do našeho nitra a nalézt tam dary, které čekají, až si je vyzvedneme. Cesta pouští je pro mě nádherným tancem poutníka se životem, který má potenciál přinést skutečné a pravdivé poznání, přijetí, uvědomění, harmonii a vnitřní klid.

Elen Kovalčíková

Junior soul guide
Sahara mi změnila život.
Na mnoha úrovních mě tak silně proměnila, že snad není dne, kdy bych z ní nečerpala. Mým snem je, aby co nejvíc lidí mohlo Saharu poznat tak, jak to bylo umožněno mně.
I proto chci podpořit vaše magické setkání se Saharou nejlépe, jak jen budu umět.

Soul Quest 11/2023 - podrobnosti a přihláška

Termín

27. 10. - 10. 11. 2023

Uvedený termín se může změnit (+-3 dny) podle aktuálního letového řádu TunisAir.

Místo

Sahara, Tunisko

Putovat budeme severovýchodní částí tuniské Sahary. První noc strávíme v hotelu na Djerbě.

Počet účastníků

15
(zbývá 8 volných míst)

S účastníky budou putovat dvě průvodkyně a beduínský průvodce Ahmed s pomocníky.

Cena

35 000 Kč + DPH

+ LETENKA: cca 15.000 Kč

+ POBYT: 800 EUR *

 
* Cena za pobyt zahrnuje beduínské průvodce s velbloudy, transfer letiště-poušť-letiště, ubytování v hotelu na Djerbě, jídlo po celou dobu. Platí se hotově po příletu do Djerby.

Chceš se vydat do pouště?

Milý poutníku, těší nás, že se k nám chceš přidat na podzimní Soul Quest. Vyplň, prosím, přihlášku a my se ti obratem ozveme.

Vše o putování najdeš na stránce:

Pokud tam nenajdeš odpovědi na své otázky, tak se mi ozvi:

Bohdaně: +420 777 481 510, bohdana@souladventrue.cz