Soul Quest
listopad 2023

V listopadu 2023 se vydáme se smíšenou skupinou mužů a žen na společnou pouť Saharskou pouští. Bude to cesta k přirozenosti a k vizi pro další etapu našeho života. Bude to cesta k nevinnosti, radosti a živosti. Bude to cesta mystériem, které ví, co je pro nás teď to pravé daleko líp než my sami...

Největším úkolem nás poutníků je nestát mystériu v cestě a nechat se jím vést. Když kráčíme pískem, jsme otevření a vnímaví k tomu, co se chce dít. I díky tomu s sebou každá pouť přináší jedinečné a nezapomenutelné chvíle prožité s jedinečnou skupinou. 

Bohdana Kabátová

Soul guide

Slyšíš-li volání, vydej se s námi na pouť v listopadu 2023

Budeme putovat pouští, spát pod širákem, budeme v kruhu i v samotě. Necháme se inspirovat a obohacovat přírodou, beduíny a sebou navzájem. 

Všechny praktické informace o cestě a potřebném vybavení ti pošleme po přihlášení. Přesto, pokud máš jakékoliv otázky, neváhej nás kontaktovat. Rádi si s tebou osobně popovídáme a probereme s tebou vše, co tě zajímá.

Bohdana a Ondřej, tvoji průvodci

+420 777 481 510
bohdana@souladventure.cz

+420 602 603 907
ondrej.cihar@gmail.com

Tvoji průvodci

Na přelomu října a listopadu se s poutníky do pouště vydávají a provázet tě budou Bohdana Kabátová a Ondřej Čihař. Jejich spojení přináší nejen zajímavou mužsko-ženskou dynamiku, ale také kombinaci hloubky, moudrosti a posvátné rituálnosti s notnou dávkou lehkosti, nadhledu a humoru.

Bohdana Kabátová průvodkyně
Putování Saharou vnímám jako cestu k naší duši. Umožňuje nahlédnout hluboko do našeho nitra a nalézt tam dary, které čekají, až si je vyzvedneme. Cesta pouští je pro mě nádherným tancem poutníka se životem, který má potenciál přinést skutečné a pravdivé poznání, přijetí, uvědomění, harmonii a vnitřní klid.
Ondřej Čihař
Sahara je místo, které si zamilujete. Ticho, hvězdy, velejemný písek, prostor, čas. To všechno jsou unikátní ingredience fungující jako magický lektvar, který otevírá cestu k sobě samému. Každému, kdo je ochoten se dívat, zkoumat, nacházet, prožívat vše, co o sobě nevěděl, přináší tak moc, že se jen těžko hledají trefná slova.

Soul Quest 11/2023 - podrobnosti a přihláška

Termín

27. 10. - 10. 11. 2023

Uvedený termín se může změnit (+-3 dny) podle aktuálního letového řádu TunisAir.

Místo

Sahara, Tunisko

Putovat budeme severovýchodní částí tuniské Sahary. První noc strávíme v hotelu na Djerbě.

Počet účastníků

15

S účastníky bude putovat průvodkyně s asistentem a beduínský průvodce Ahmed s pomocníky.

Cena

35 000 Kč + DPH

+ LETENKA: cca 15.000 Kč

+ POBYT: 800 EUR *

 
* Cena za pobyt zahrnuje beduínské průvodce s velbloudy, transfer letiště-poušť-letiště, jídlo po celou dobu. Platí se hotově po příletu do Djerby.

Chceš se vydat do pouště?

Milý poutníku, těší nás, že se k nám chceš přidat na podzimní Soul Quest. Vyplň, prosím, přihlášku a my se ti obratem ozveme.

Vše o putování najdeš na stránce:

Pokud tam nenajdeš odpovědi na své otázky, tak se mi ozvi:

Bohdaně: +420 777 481 510, bohdana@souladventrue.cz