21 dní v poušti
Soul Quest únor 2023

V únoru 2023 se vydáme se smíšenou skupinou mužů a žen na 21 dní na společnou pouť Saharskou pouští. Tato novinka, kterou dříve kráčeli pouze muži, se na jaře otevírá také ženám a párům.

Největším úkolem nás poutníků je nestát mystériu v cestě a nechat se jím vést. Když kráčíme pískem, jsme otevření a vnímaví k tomu, co se chce dít. I díky tomu s sebou každá pouť přináší jedinečné a nezapomenutelné chvíle prožité s jedinečnou skupinou. 

Bohdana Kabátová

průvodkyně

Bohdana Kabátová průvodkyně

Slyšíš-li volání, vydej se s námi na pouť v únoru 2023

Budeme putovat pouští, spát pod širákem, budeme v kruhu i v samotě. Necháme se inspirovat a obohacovat přírodou, beduíny a sebou navzájem. 

Všechny praktické informace o cestě a potřebném vybavení ti pošleme po přihlášení. Přesto, pokud máš jakékoliv otázky, neváhej nás kontaktovat. Rádi si s tebou osobně popovídáme a probereme s tebou vše, co tě zajímá.

Martin a Bohdana, tvoji průvodci


martin@souladventure.cz

+420 777 481 510
bohdana@souladventure.cz

Tvoji průvodci

Na únorovou pouť se se skupinou poutníků vydají Martin Černohorský a Bohdana Kabátová. Kombinace těchto průvodců nabízí zajímavou mužsko-ženskou dynamiku, která s sebou nese moudrost a hloubku, ale také lehkost a hravost a přináší práci s mystickými bytostmi i integraci prožitků v těle skrze vnímání jeho vrstev, pohyb a hlas.

Putování Saharou je pro mě cesta obyčejnosti, jednoduchosti a krásy. Nikde jsem se necítil tak bezpečně jako na Sahaře. Nikde jinde jsem necítil tolik přijetí, lásky a možnosti hledat sám sebe jako tam. Sahara je kouzelné místo a já důvěřuji, že přinese každému přesně to, co zrovna pro svůj život potřebuje.
Bohdana Kabátová průvodkyně
Putování Saharou vnímám jako cestu k naší duši. Umožňuje nahlédnout hluboko do našeho nitra a nalézt tam dary, které čekají, až si je vyzvedneme. Cesta pouští je pro mě nádherným tancem poutníka se životem, který má potenciál přinést skutečné a pravdivé poznání, přijetí, uvědomění, harmonii a vnitřní klid.

Soul Quest 21 dní 02/2023 - podrobnosti a přihláška

Termín

17.2. - 10. 3. 2023

Místo

Sahara, Tunisko

Putovat budeme severovýchodní částí tuniské Sahary. První noc strávíme v hotelu na Djerbě.

Počet účastníků

15

S účastníky budou putovat dva průvodci a beduínský průvodce Ahmed s pomocníky.

Cena

45 000 Kč + DPH

+ LETENKA: cca 15.000 Kč

+ POBYT: 1200 EUR *

 
* Cena za pobyt zahrnuje beduínské průvodce s velbloudy, transfer letiště-poušť-letiště, hotel v Djerbě, jídlo po celou dobu. Platí se hotově po příletu do Djerby.

Chceš se vydat do pouště?

Milý poutníku, těší nás, že se k nám chceš přidat na podzimní Soul Quest. Vyplň, prosím, přihlášku a my se ti obratem ozveme.

Vše o putování najdeš na stránce:

Pokud tam nenajdeš odpovědi na své otázky, tak se nám ozvi:

Bohdaně: +420 777 481 510, bohdana@souladventrue.cz
Martinovi: martin@souladventure.cz