Vision Quest pro ženy

Je čas… Je čas být tou, kterou skutečně jsi.
Je čas vyzveznout si dary, které ti byly do života  dány.
Je čas je využívat a radovat se z nich.
Už je čas…

"Dlouho jsem si myslela, že vision quest není pro ženy. Že je to zkrátka chlapská záležitost. Pak jsem vycestovala na svůj vlastní quest na Sahaře a potkala se s moudrostí ženské energie ztělesněnou pouští i tou uvnitř mě v takové hloubce a pravdivosti, jakou jsem do té doby nepoznala.

Bude mi ctí putovat s vámi, dalšími ženami a společně objevovat další a další odstíny ženskosti v každé z nás."

Bohdana Kabátová

průvodkyně

Milá ženo, slyšíš-li volání, staň se součástí únorového saharského kruhu žen a vydej se s námi na pouť.

V obyčejné neobyčejnosti, pravdivosti a laskavosti k sobě samým se společně vydáme na cestu. Cestu objevování a přijetí toho, kým skutečně jsme a proč jsme tady.

Krok po kroku, vstvu po vrstvě, budeme odkládat klamné představy o sobě samých a o tom, co určuje naši hodnotu, abychom se mohly potkat a splynout se ŽENOU, která je ukrytá hluboko v nás jako ten nejcennější klenot. V její plné kráse, síle a pravdě.

V kruhu žen, do kterého každá z nás vnese vlastní moudrost a odstín ženskosti, se budeme vzájemně inspirovat a učit.

V tanci budeme objevovat moudrost našeho těla, ve zpěvu náš pravý hlas. Budeme se milovat se životem a necháme život pronikat do nás. Budeme společně plakat i se smát, radovat se i truchlit, pobývat ve vzájemném sdílení i tichu. Budeme putovat pouští, spát pod širákem, usedat do kruhu, strávíme několik dní v samotě. Necháme se obohacovat přírodou a odevzdáme se mystériu, které ví, co je pro nás teď to pravé, mnohem lépe než my samy.

Tvoje průvodkyně

Putování Saharou vnímám jako cestu k naší duši. Umožňuje nahlédnout hluboko do našeho nitra a nalézt tam dary, které čekají, až si je vyzvedneme. Cesta pouští je pro mě nádherným tancem poutníka se životem, který má potenciál přinést skutečné a pravdivé poznání, přijetí, uvědomění, harmonii a vnitřní klid.
Moje vlastní pouť Saharou byla velmi krásné zanoření do toho, co se v mi životě má dít a co se z důvodu zaběhnutých kolejí, nedostatku odvahy, strachu udělat změnu, neschopnosti pravdivě nahlížet na svůj život nebo vztahových pout, dít nemohlo.

Podrobnosti a přihláška

Termín

10. 2. - 24. 2. 2020

Přílet a odlet Frankfurt nad Mohanem, cesta z Prahy a zpět společně auty.

Místo

Sahara, Tunisko

Putovat budeme severovýchodní částí tuniské Sahary. První noc strávíme v hotelu na Djerbě.

Počet účastníků

11

Putování vede Bohdana Kabátová s Julianou Kostečkovou.

Cena

30 250 Kč

+ LETENKA: cca 15 000 Kč

+ POBYT: 700 EUR

Chceš se vydat do pouště?

Milá poutnice, těší nás, že se k nám chceš přidat na únorovou ženskou pouť. Vyplň, prosím, formulář a my se Ti brzy ozveme s dalšími detaily.

Vše o putování pouští najdeš na stránce:

Pokud tam nenajdeš odpovědi na své otázky, tak se ozvi:

Bohdaně: +420 777 481 510, bohdana@souladventure.cz
Julianě: souladventure@souladventure.cz