Soul Quest

pro ženy 2021

Je čas… Je čas být tou, kterou skutečně jsi.
Je čas vyzveznout si dary, které ti byly do života  dány.
Je čas je využívat a radovat se z nich.
Už je čas…

"Dlouho jsem si myslela, že soul quest není pro ženy. Že je to zkrátka chlapská záležitost. Pak jsem vycestovala na svůj vlastní quest na Sahaře a potkala se s moudrostí ženské energie ztělesněnou pouští i tou uvnitř mě v takové hloubce a pravdivosti, jakou jsem do té doby nepoznala.

Bude mi ctí putovat s vámi, dalšími ženami a společně objevovat další a další odstíny ženskosti v každé z nás."

Bohdana Kabátová

Soul guide

Milá ženo, slyšíš-li volání, staň se součástí únorového saharského kruhu žen a vydej se s námi na pouť.

V obyčejné neobyčejnosti, pravdivosti a laskavosti k sobě samým se společně vydáme na cestu. Cestu objevování a přijetí toho, kým skutečně jsme a proč jsme tady.

Krok po kroku, vstvu po vrstvě, budeme odkládat klamné představy o sobě samých a o tom, co určuje naši hodnotu, abychom se mohly potkat a splynout se ŽENOU, která je ukrytá hluboko v nás jako ten nejcennější klenot. V její plné kráse, síle a pravdě.

V kruhu žen, do kterého každá z nás vnese vlastní moudrost a odstín ženskosti, se budeme vzájemně inspirovat a učit.

V tanci budeme objevovat moudrost našeho těla, ve zpěvu náš pravý hlas. Budeme se milovat se životem a necháme život pronikat do nás. Budeme společně plakat i se smát, radovat se i truchlit, pobývat ve vzájemném sdílení i tichu. Budeme putovat pouští, spát pod širákem, usedat do kruhu, strávíme několik dní v samotě. Necháme se obohacovat přírodou a odevzdáme se mystériu, které ví, co je pro nás teď to pravé, mnohem lépe než my samy.

Tvoji průvodci

Putování Saharou vnímám jako cestu k duši. Umožňuje nahlédnout hluboko do nitra a nalézt tam dary, které čekají, až si je vyzvedneme. Cesta pouští je pro mě nádherným tancem poutníka se životem, který má potenciál přinést pravdivé poznání, přijetí, uvědomění, harmonii a vnitřní klid.
Ahmed je v poušti doma. Stará se o kompletní zázemí, bezpečí a orientaci skupiny. Společně s ostatními beudíny pečuje o naše blaho. Nachází v poušti stracence. Orientuje se podle hvězd, mluví s pouští, zpěvem přivolává déšť a na přání vám daruje vaše beduínské jméno.

Podrobnosti a přihláška

Termín

25. 10. - 8. 11. 2021

Uvedený termín se může změnit (+-3 dny), bude se odvíjet od aktuálního letového řádu TunisAir.

Místo

Sahara, Tunisko

Putovat budeme severovýchodní částí tuniské Sahary. První noc strávíme v hotelu na Djerbě.

Počet účastníků

15

Putování vede Bohdana Kabátová, o zázemí pečuje Juliana Kostečková.

Cena

25 000 Kč + DPH

+ LETENKA: cca 15 000 Kč

+ POBYT: 750 EUR *

* Cena za pobyt zahrnuje beduínské průvodce s velbloudy, transfer letiště-poušť-letiště, hotel v Tunisu po příletu, jídlo po celou dobu poutě. Platí se hotově po příletu do Djerby.

Chceš se vydat do pouště?

Milá poutnice, těší nás, že se k nám chceš přidat na únorovou ženskou pouť. Vyplň, prosím, formulář a my se Ti brzy ozveme s dalšími detaily.

Vše o putování pouští najdeš na stránce:

Pokud tam nenajdeš odpovědi na své otázky, tak se ozvi:

Bohdaně: +420 777 481 510, bohdana@souladventure.cz
Julianě: +420 739 285 694, souladventure@souladventure.cz