Individuálky 

Jen ty a tvůj průvodce či průvodkyně, v plné přítomnosti a s pozorností napřenou do tvé duše. Prozkoumáš svá témata novými neotřelými pohledy, dotkneš se svých hlubin a získáš kompas na další cestu životem. Provádět tě budeme v srdci Prahy, v Krkonoších nebo Online. 

Individuálky

Jen ty a tvůj průvodce či průvodkyně, v plné přítomnosti a s pozorností napřenou do tvé duše. Prozkoumáš svá témata novými neotřelými pohledy, dotkneš se svých hlubin a získáš kompas na další cestu životem. Provádět tě budeme v srdci Prahy, v Krkonoších nebo Online. 

Bohdana Kabátová

Soul guide

"Toužíš po změně, nevíš si s něčím rady, nebo hledáš inspiraci a vedení pro tvou další cestu životem? Hledáš odpovědi na své otázky? Potřebuješ najít vnitřní klid a propojit se se svou moudrostí?
Vydej se s námi na cestu do svého nitra. Vydechneme v klidu společného bytí a v naprostém bezpečí začneme zkoumat tvá témata. Budeme jen ty, tvůj průvodce a tvoje milovaná duše."

Proč začít s individuálkami právě u nás?

 • BEZPEČNÝ PROSTOR
  v naší oáze v srdci Prahy, v Krkonoších nebo Online ti umožní se otevřít a vyslovit nahlas vše, co bylo doposud skryté
 • TY
  si stanovíš záměr naší společné práce nebo témata, která chceš prozkoumat a my tě budeme maximálně podporovat na tvé cestě
 • TVŮJ PRŮVODCE / PRŮVODKYNĚ
  ti bude naslouchat, pokládat ty správné otázky a podporovat tě ve všem, co se zrovna bude dít
 • TECHNIKY
  hlubokého rozhovoru, imaginace, práce se sny, emocemi, vzpomínkami a tělem, nám pomůžou objevovat hlubiny tvé duše a rozkrývat, co se nám snaží sdělit

Práce s tělem a duší je tím nejlepším způsobem jak se posunout v jakémkoliv tématu, které tě trápí nebo zajímá. Skrze intenzivní individuální práci se můžeš ponořit do svého nitra a prozkoumat, co se v něm právě teď doopravdy odehrává. 

Na naší průvodcovské cestě jsme těžkými obdobími či výzvami života provedli desítky firem a stovky jednotlivců. Máme s touto prací mnoha letité zkušenosti, ale co je ještě důležitější, nadevše ji milujeme, dává nám hluboký smysl a věříme, že mění svět na lepší místo pro život.

Práce s tělem a duší ti může pomoci zodpovědět otázky ohledně tvého bytí, najít tvé vnitřní zdroje a naučit se je používat. Pochopit, kde zrovna v životě jsi a proč jsi právě teď tam. Nasměřovat tě na další cestě a poskytnout ti hlubokou úlevu, že ve svých starostech nejsi sám nebo sama. To vše dohromady může integrálně proměnit tvé Bytí a posunout tě v životě do dalších úrovní sebe sama.

S čím ti může naše společná cesta pomoci?

Se vším, co tě brzdí, trápí nebo zajímá. Budeme spolu kráčet tvým životem a necháme volně plynout náš rozhovor, aby nás zavedl tam, kam bude potřeba. Budeme spolu i mlčet, abys v tichu nalezl(a) odpovědi, které hledáš. Budeme se smát. Budeme plakat. Necháme volný průběh emocím, které se objeví. Budeme rozmlouvat s tvou duší i tělem a naslouchat jejich moudrosti a jejich odpovědím. Budeme postupně rozplétat nitky tvého života a příběhů v něm, až najdeš to, pro co ses na tvou cestu vydal(a).

Co může být výsledkem naší společné práce?

 • Větší porozumění tomu, co se v tvém životě aktuálně děje
 • Nalezení odpovědí na tvé otázky nebo směru k jejich vyřešení
 • Odhalení a odstranění překážek, které ti brání pohnout se z místa
 • Odhodlání k tomu, co je potřeba "odmakat" nebo "propustit"
 • Objevení a jasné pojmenování tvých duševních darů
 • Napojení na tvou vnitřní sílu, moudrost a stabilitu
 • Osvojení si základních technik a praktik pro tvou vnitřní práci
 • Hluboké poznání tvého těla, duše a tvých vnitřních zdrojů

Potřebuješ se na něco zeptat?

Kontaktuj:
Elen na elena@souladventure.cz, tel. 776 263 360
Michala na michal@souladventure.cz, tel. 777 856 187
Bohdanu na bohdana@souladventure.cz, tel. 777 481 510

S kým můžeš u nás na sobě pracovat?

Jsem průvodkyní tělem i duší. Životem kráčím s důvěrou v sebe, mé vedení a moudrost mého těla. Miluji cesty do lidského nitra a vydávám se tam, kdykoliv mám k tomu příležitost. Duši vnímám jako přirozený zdroj a moudré zrcadlo, které mě vždy pohladí a ukáže tu správnou cestu. Mé zkušenosti s individuální i skupinovou prací dnes čítají mnoho let a záběr témat, se kterými pracuji, je tak vskutku široký i hluboký.
S klienty nejčastěji pracuji v Krkonoších, ale také se můžeme domluvit online nebo v našich pražských prostorách.
Věřím, že na odvážné cestě k duši dokážeme objevit zcela jiné kvality než v pohodlí běžného života. Jsem celoživotní průzkumnicí lidského nitra skrze své vlastní světlé i temné zkušenosti, ale i díky lidem, se kterými dlouhá léta pracuju a žiju. Není tématu, které by pro mě bylo tabu nebo problému, který by se mi nechtělo řešit. Provádím všude, kde se domluvíme a ve formátu, jaký si společně rozhodneme. Nejčastěji mě najdeš v srdci Prahy, online nebo v Krkonoších. Ale ráda za tebou přijedu kamkoliv po Evropě či světě 🙂
Michal Ďurkove

Michal Ďurkove

Soul guide
Harmonie, soulad a rovnováha jsou součástí mého základního filtru, kterým odjakživa vidím svět. Život mi však ukázal, že naprosto vše má rub i líc. Objevil jsem hloubku a intimitu v konfliktu, cestu k lásce skrze zranitelnost. Víc a víc vnímám energii ohně jako svého průvodce k ryzosti, kráse a opravdovosti. Jsem kovář, umělec.

Řekli jste o práci s námi

"Díky Bohdaně jsem dokázal vykročit na cestu poznání sebe sama. Pomohlo mi to otevřít a sáhnout si na ožehavá témata, které bych jinak nechal spát pěkně hluboko."
Michal Kolářmajitel Kolami Invest
"S Bohdanou jsem prožila v celém těle jaké to je, když se celý vesmír spojí pro podporu mého záměru. Příroda, lidé, dokonce i počasí..."
Zuzana Kňávovápodnikatelka
"Vnitřní práce nám umožnila více se otevřít svému partnerovi a tím pádem lépe prožít to, co cítí ten druhý. Každý z nás se tam setkal sám se sebou. Jsme rádi, že jsme se na to dali."
Robert a Martina Šíblovi
"Po práci s Bohdanou nejvíc pociťuji mou vnitřní sílu a větší sebevědomí. Jsem silnějsí a víc si věřím. Umím lépe říci ne."
Šárka Gregoriadisová
"Neznám lepší průvodkyni tělem i duší než je Elen. Mimo jiné, mně velmi rychle spravila posazení kyčle a já se mohl vrátit k běhání. Díky pravidelné docházce nemám problémy se zády a čas strávený u ní je boží relax s maximálním přesahem do mého duševního života. "
Petr Horákinovační manažer
"Práce na sobě mi umožnila nakouknout do mých stínů i darů a připomněla mi, že jen cesta srdce je tou správnou cestou."
Petra Domesováveterinářka
"Práce s tělem u Elen byla úžasná! Byla to ta nejlepší masáž, jakou jsem kdy zažila. Vznášela jsem se jako ve spánku a zažívala pocit absolutního souznění. Její léčebný dotek rozpoznal mé problémové partie a dodal jim patřičnou pozornost i péči. Odcházela jsem naprosto uvolněná, obnovená a uzdravená. Elen vřele doporučuji!"
Kathleen Chupodnikatelka
"Cítila jsem se nehodnocená, a tak jsem se mohla pustit do větších hloubek sebe sama. Odjížděla jsem z Beskyd a cítila velkou vděčnost za takovéto setkání v pravdivosti, otevřenosti, respektu, laskavosti..."
Kamila Havlová
"Bylo to jako zážitek z jiné dimenze. Elen se dvě hodiny intenzivně věnovala nejen mému tělu, ale také mojí duši. Během masírování nevynechala žádnou důležitou partii, postupovala jemně, ale důrazně a volila přesně takový tlak a druh doteků, jaké jsem potřebovala. Bylo to opravdové vyznání lásky a úcty celému mému Já. Odcházela jsem s hlubokým holistickým zážitkem, pocitem vnitřní obnovy a s velkým respektem ke svému tělu. "
Veronika Čížkováredaktorka a novinářka

Podrobnosti

Termín

Dle individuální domluvy. Individuálky i masáže je možné domluvit po celý rok, i o víkendech či svátcích.

Formát

Na délce sezení se domluvíme společně. Může to být hodina, ale i dvě nebo tři.

Místa

S Bohdanou a Michalem se můžeš potkat v Krkonoších, v Praze na Příkopě 17 nebo Online.

Elen tě ráda přivítá v Praze na Příkopě 17, ale bývá i v Krkonoších a lze se s ní domluvit i na sezeních Online. U dlouhodobé spolupráce i jinde v Evropě.

Masáže a práci s tělem dělá pouze Elen a pouze v Praze. Více o jejích masážích najdeš tady

Cena

Individuálka 60 - 90min 
2 500 Kč + DPH
/ osobu

Individuálka a/nebo práce s tělem 120 min a víc
4 500 Kč + DPH
/ osobu

Chceš se objednat?

Vyplň, prosím, krátký formulář a my se ti obratem ozveme.

Bude nám ctí tě doprovázet a být svědkem části tvého životního příběhu.

S láskou a úctou,

Podpis Michal black

Udělej
první krok!

Zadej svůj email a získej přehled o všem novém, co chystáme, žijeme nebo řešíme. Inspirace, hloubka a humor zaručeny.

* maximálně 1x týdně