Individuálky s průvodcem

Reagujeme na stávající dění. Otevíráme konzultace a individuální sezení s našimi průvodci v tématech:

Cena (do 120 minut)

1 800 Kč + DPH / osobně                          1 500 Kč + DPH / online

tel: 777 481 510
email: bohdana@souladventure.cz
Bohdana KabátováPrůvodkyně
SMS: 602 603 903
email: martin@souladventure.cz
Martin ČernohorskýPrůvodce
tel: 777 602 720
email: tereza@souladventure.cz
Tereza ČernohorskáPrůvodkyně

Co ti to přinese

  • Zorientuješ se v tom, co se opravdu děje a jak ti v tom je
  • Uvolní se ti emoce tím, že vše můžeš vyslovit a být v tom přijatý
  • Získáš jasnost v tom, jak to chceš dál, a co je pro to potřeba udělat 

Kdy se to hodí? 

Partnerství

Více času spolu, odpadnutí rutiny, děti doma - to může vztahem pořádně zahýbat. Je to příležitost své partnerství posunout a prohloubit intimitu. 

Práce

Možná se ti zpátky do práce nechce. Možná doma spontánně děláš něco úplně jiného a jinak. Anebo jsi zahlcený(á) změnami, které se dějí. Anebo tě vyhodili. Je to výzva najít svou tvořivou sílu a jít dělat to, co tě baví!

Rodičovství

Bytí s dětmi intenzivně a nablízko může být fuška. Být s nimi, poznat a pochopit, co je motivuje, jak se učí. A také v tom neztratit sebe, vnímat své hranice a potkat se s emocemi, které to v tobě otevírá.

Zdraví

Jak vnímáš své tělo? Důvěřuješ mu? Nebo cítíš strach z viru, nejistotu a vinu za to, jak ses k němu dosud choval(a)? Tohle je příležitost svůj vztah s tělem uzdravit.

Sebehodnota

Vyprázdnil se diář, přestaly přitékat peníze, zastavily se projekty. V rodině je to jiné, s přáteli se nelze vídat. A mnoho věcí nevíme. Hýbe to s tvojí sebehodnotou? S tím, kdo jsi a kým chceš být? Možná je čas se na to podívat.

Vyber si svého průvodce

Martin je velký chlap s dobrým srdcem. Vyslechne a pomůže přijmout to, jak to je; nakopne tam, kde je to zaseknuté; provokuje to, co chce být viděno, ale nechce vylézt; a podpoří to, co chce vykvést, ale bojí se.
Bohdana Kabátová

Bohdana Kabátová

Průvodkyně
Bohdana je jemná a trpělivá posluchačka. Klade jasné otázky. Cítí to, co je nevyřčeno; pojmenovává to, co je skryté. Její laskavé srdce pomáhá uvidět a přijmout to, za co se stydíme, nebo co nechceme nikomu ukázat.
Tereza Černohorská
Tereza je laskavá a zároveň přímá. Cítí, co chce být viděno a poléčeno. Vnímá souvislosti v čase i prostoru. Přináší vhled, laskavé přijetí toho, co a jak je, a dodává víru v to nejlepší v každém člověku.