Art Quest
únor 2025

v únoru 2025 se se skupinou mužů a žen vydáme na cestu za hledáním podstaty lidského tvoření. Na cestu do hlubin našich duší, ze kterých vyvěrají ty nejsilnější vize a nápady. Na cestu pouští, která je múzou nejen pro ty, co milují tvorbu, ale i pro ty, co chtějí svůj život žít v kráse a naplno. Jako by on sám byl uměleckým dílem, pro které stojí za to žít!

Art Quest
jaro 2025

v únoru 2025 se se skupinou mužů a žen vydáme na cestu za hledáním podstaty lidského tvoření. Na cestu do hlubin našich duší, ze kterých vyvěrají ty nejsilnější vize a nápady. Na cestu pouští, která je múzou nejen pro ty, co milují tvorbu, ale i pro ty, co chtějí svůj život žít v kráse a naplno. Jako by on sám byl uměleckým dílem, pro které stojí za to zemřít. 

Elen Kovalčíková

Soul guide

"Když jsem před osmi lety poprvé vkročila do saharské pouště, ohromila mě její nádhera. Nikde jinde jsem se nesetkala s takovou velkolepostí a útulností, drsností a něhou, melancholií a jasem. Poušť je plná protikladů a napětí mezi nimi ve mně pokaždé vzbuzuje neodbytné puzení objevovat a ztvárňovat zázrak života do nových obsahů a forem." 

Poleť se mnou na Saharu ztvárňovat sebe a svůj život!

Budeme putovat pouští, spát pod širákem, budeme v kruhu i v samotě. Necháme se inspirovat a obohacovat přírodou, beduíny a sebou navzájem. 

Všechny praktické informace o cestě a potřebném vybavení ti pošlu po přihlášení. Přesto, pokud máš i po přečtení informací na této stránce jakékoliv otázky, neváhej mě kontaktovat. Ráda si s tebou osobně popovídám a proberu s tebou vše, co tě zajímá.

Elen, tvoje průvodkyně

+420 776 263 360

elena@souladventure.cz

 

Tvoje průvodkyně

 Provázet tě bude Elen Kovalčíková. Její hloubka, moudrost, zkušenosti s procesem tvoření, práce s duší a tělem se v putování propojí s notnou dávkou její divokosti, nadhledu a humoru.

Sahara mi změnila nejen život. Od základu překopala i můj pohled na uměleckou tvorbu, její důležitost a na smysl mé vlastní existence v celkovém (s)tvoření světa. Na mnoha úrovních mě tak hluboce ovlivnila, že snad není dne, kdy bych z ní nečerpala. Mým snem je zpřístupňovat poušť jako múzu a inspirátorku pro ty, co se věnují tvůrčím povoláním. Ale také pro ty, co touží žít svůj život tak, jako by to bylo to nejkrásnější a nejdůležitější dílo na světě.

Art Quest 02/2025 - podrobnosti a přihláška

Termín

7. - 21. února 2025

Uvedený termín se může změnit (+-3 dny) podle aktuálního letového řádu TunisAir.

Místo

Sahara, Tunisko

Putovat budeme severovýchodní částí tuniské Sahary. První noc strávíme v hotelu na Djerbě.

Počet účastníků

15
(zbývá 15 volných míst)

S účastníky bude putovat průvodkyně, asistent a beduínský průvodce Ahmed s pomocníky.

Cena

35 000 Kč + DPH

+ LETENKA: cca 15.000 Kč

+ POBYT: 800 EUR *

 
* Cena za pobyt zahrnuje beduínské průvodce s velbloudy, transfer letiště-poušť-letiště, ubytování v hotelu na Djerbě, jídlo po celou dobu. Platí se hotově po příletu do Djerby.

Chceš se vydat do pouště?

Milý poutníku, těší nás, že se k nám chceš přidat na zimní Art Quest. Vyplň, prosím, přihlášku a my se ti obratem ozveme.

Vše o putování najdeš na stránce:

Pokud tam nenajdeš odpovědi na své otázky, tak se Elen ozvi:

+420 776 263 360, elena@souladventure.cz