Vzdělávej a rozvíjej

sebe i své lidi formou jednodenních prožitkových workshopů. Přijedeme za vámi do firmy, nebo vy za námi do Krkonoš. Skrze hlubokou skupinovou práci se efektivně posunete ve svých pracovních i osobních tématech.

Vzdělávej a rozvíjej

sebe i své lidi formou jednodenních prožitkových workshopů. Přijedeme za vámi do firmy, nebo vy za námi do Krkonoš. Skrze hlubokou skupinovou práci se efektivně posunete ve svých pracovních i osobních tématech.

Bohdana Kabátová

Soul guide

"Mou přirozeností je vnímat věci v širších souvislostech a zkoumat, jak se vzájemně ovlivňují. Propojovat zdánlivě neslučitelné, dívat se pod povrch, zajímat se o příčiny spíš, než řešit následky a hledat příležitosti pro rozvoj a růst tam, kde by to jiní už možná vzdali.

Baví mě, když jde profesionalita ruku v ruce s lidskostí, výkon s péčí, procesy a řád se svobodou, rozum se srdcem...

To všechno je prostor, do kterého vás budu při naší společné práci opakovaně zvát. Věřím totiž, že dává hluboký smysl tak žít, podnikat, pracovat a vést. Protože právě v tom, co je našim očím a vnímání skryté a ve spojování zdánlivě neslučitelného, leží obrovský nevyužitý potenciál. Nás, týmů, komunit, firem a také naší společnosti."

Šest workshopů
pro dobrý start 

Vydej se s námi na cestu poznání a proměny tvé firmy. Začít můžeš krátkými workshopy na míru nebo v konkrétním tématu. Umíme zdravý teambuilding s přesahem v nádherné krkonošské přírodě, ale i dojet na firmu kamkoli bude potřeba. Skrze intenzivní skupinovou práci a niterné prožitky se skokem posunete ve svých pracovních i osobních tématech. 

Ukázka umění

ženského leadershipu

Intenzivní prožitkový workshop, který vás propojí se svou ženskou sílou a vaším autentickým způsobem vedení, který je pro vás plně přirozený. 

Rozsah

Jednodenní workshop pro max. 15 osob

Ingredience

Bohdana Kabátová, ženy, kruh, krása, klidný prostor
v kontaktu s přírodou

Když to sníte

Uvěříte v sílu citu, intuice a spolupráce. V tom, co jste doteď vnímali možná jako slabost nebo nevýhodu, objevíte potenciál, který můžete dál rozvíjet.

Cena

30 000 Kč bez DPH

Council

a hluboký dialog

Naučte se interně komunikovat za pomoci nadčasových technik pocházejících z různých prastarých tradic. Otevřete se umění hlubokého sdílení a naslouchání.

Rozsah

Jednodenní workshop pro max. 15 osob

Ingredience

Bohdana Kabátová, kruh, důvěra,
bezpečný prostor

Když to sníte

Váš život a spolupráce získají novou kvalitu, protože lidi skutečně uslyšíte a vy budete slyšeni.

Cena

30 000 Kč bez DPH

Archetypální psychologie

v marketingu a komunikaci

Všechny příběhy, zápletky a dramata světa jsou tu už od pradávna. Je moudré poznat, jak mocně působí na rozhodování a chování nejen nás, ale i našich zákazníků.

Rozsah

Jednodenní workshop pro max. 15 osob

Ingredience

 Elen Kovalčíková, tužky, pastelky, flipchart, fixy a klidný prostor

Když to sníš

Pochopíš, jestli se tvoje značka cítí být hrdinou, učitelem, nebo mágem. Zjistíš, na koho nejvíc působí a jak ji rozvíjet v souladu s lidmi, kteří ji tvoří.

Cena

30 000 Kč bez DPH

Zvládání stresu

a změn

Krásné plány v troskách reality? Zní vám to povědomě? Poznejte své zdroje a své možnosti tolerance. Najděte klidné místo i v té největší bouři.

Rozsah

Jednodenní workshop pro max. 15 osob.

Ingredience

Bohdana Kabátová, otevřená mysl, připravená těla, klidný prostor v kontaktu s přírodou

Když to sníte

Změna pro vás bude vítaná výzva a stres pošťák s pozvánkou k relaxu.

Cena

30 000 Kč bez DPH

Stíny a projekce
jako skrytý zdroj

Nemůžete si pomoct, ale některé lidi prostě zbožňujete a některé nesnášíte? Přemýšleli jste někdy nad tím, proč tomu tak je? Pojďte to jednou provždy s námi prokouknout. 

Rozsah

Jednodenní workshop pro max. 15 osob

Ingredience

Bohdana Kabátová nebo Elen Kovalčíková, bezpečný prostor, důvěra, otevřená mysl, ochota dívat se pod povrch

Když to sníte

Uvidíte pod povrch svého vztahování se k lidem. Prokouknete lásku i nenávist a obě vám začnou sloužit jako silný zdroj inspirace.

Cena

30 000 Kč bez DPH

Autenticita a síla
příběhu tvojí firmy

Jedinečnost je zlatý důl. Ty jsi unikátním člověkem a tvoje firma je výjimečnou entitou. Tvoje i její TEĎ je výslednicí celé vaší minulosti. Pojď z ní vytěžit opravdový poklad.

Rozsah

Jednodenní workshop pro max. 15 osob.

Ingredience

Elen Kovalčíková, tužky, pastelky, kruh,
klidný prostor

Když to sníš

Vše, co jsi v životě i ve firmě prošel, ti začne dávat smysl a podpoří tvou jedinečnou identitu. Už se nikdy nebudeš muset stydět za to, kým doopravdy jsi.

Cena

30 000 Kč bez DPH

Pořád cítíš zvědavost?
Prohlédni si, co dalšího pro tebe máme!Probuď majitele a lídry

a rozjeď novou etapu svého podnikání. Formou kratší nebo dlouhodobé strategické spolupráce přetav do reality své podnikatelské i životní vize tak, aby podporovaly tebe, tvou firmu, tvou rodinu, společnost a přírodu, ze kterých jsi vzešel. Pečuj a podporuj

sebe i své lidi. Naučte se společně komunikovat své výzvy a otevřeně je řešit. Krátkodobě nebo dlouhodobě vám pomůžeme s implementacemi náročných změn nebo krizemi, kterými prochází vaše týmy či jednotlivci.


Řekli jste o nás

"Práce s Elen mi velmi pomohla v těžké životní situaci, kdy jsem si díky ní dokázal utřídit své potřeby a hodnoty. Její naslouchající přístup a dobře pokládané otázky mi umožnili se mnohem lépe rozhodnout, a přijmout zodpovědnost. Její schopnost naladění se na vaše prožitky přináší pocit, že v tom nejste sami, což mnohdy stačí k tomu, aby odezněla úzkost. Elen děkuji a z celého srdce doporučuji i vám."
Martin VasquezPublic Speaking Mentor
"Elen je skvělá průvodkyně, která mi pomáhá svými znalostmi a zkušenostmi. Naučila mě např. říkat NE a také to, jak odstraňovat určité stereotypy mého chování. Konzultace s ní mi poskytují nový pohled na každodenní pracovní starosti. Co se týče terapie v oblasti těla, neznám lepšího člověka, který by mě dokázal takhle uvolnit, naladit a uvědomit si své vlastní tělo. Vřele doporučuji."
Petr HorákInovační manažer
"Martina znám jako jednoho z lektorů, který mě doprovázel při ročním výcviku Vědomého lídra. Znám jej nejen jako lektora, ale i jako organizátora, průvodce, kraniosakrálního terapeuta, moudrého muže, podnikatele, odpovědného otce, velkého muže s citlivým srdcem a přítele. Ve všech svých rolích mě oslovil a byl mi učitelem, zrcadlem a vzorem. Je mi radostí sdílet jeho přítomnost a moudrost."
Petr RudzanCFO / CEO / ředitel / manažer změn. Nadšený facilitátor a byznysový terapeut
"S Martinem jsme procházeli velmi citlivé období naší firmy - dobu, kdy jsme vyrůstali z dětských plenek nebo spíš teenagerských kalhot do stadia "mladé dospělosti". Martinovým citlivým přístupem se nám podařilo najít sami sebe a cestu kupředu a tímto nelehkým obdobím jsme hladce prošli."
Dan KafkaOwner Fragile media
"V rámci workshopu nás Bohdana dovedla k našim hodnotám i společné vizi! A to jsme 8-členný tým, který je spolu 3 měsíce. Pomohla skupině lidí, aby se stali týmem :). Bohdana je skvělá facilitátorka, je vnímavá vůči lidem, jejich pocitům a velkou mírou přispěla ke sladění týmu."
Roman JančigaKomerční pojišťovna a.s.
"Díky citlivému vedení Elen jsem se otevřel a nahlédl do svého nitra z jiného úhlu pohledu než jsem zvyklý. Toto pro mne bylo velice obohacující. Dále jsem se naučil skvělé harmonizační techniky, které fungovaly neuvěřitelně."
Marek KubánekFyzioterapeut
"Bohdana je naslouchající průvodkyně, která vám nijak netlačí svůj názor. Svými reakcemi a otázkami se vám snaží pomoci zorientovat se ve vás samotných a najít odpovědi, které hledáte. Pokud narazí na něco, co tuší, že by mohlo být klíčové, ale vy se to snažíte přejít nebo tomu nevěnujete pozornost, zaměří se na to a nenásilně se snaží zjistit víc. Ač vám v ten moment může být lehce nepříjemné sdílení svých pocitů či myšlenek s někým, koho znáte chvíli, hoďte to za hlavu. Skvělé je, že Bohdana má za sebou zajímavou kariéru, takže dokázala pochopit to, co jsem jí popisovala."
Jana ValušováDirector, Marketing & Business Development
"Tereza mě obohatila o umění převzetí odpovědnosti. Pomohla mi otevřít svoje srdce, které je mi dnes něčím jako dalším okem."
Martin HausenblasPodnikatel a filantrop
"Aj touto cestou by som sa chcel Elen poďakovať za vzácnych pár hodín, ktoré mi venovala. Objasnilo sa mi mnoho vecí v mojom živote a mnoho problémov zrazu bolo minulosťou."
Igor BachettiArchitekt
"Práce s Terezou mi dodává pevnou půdu pod nohama pro mne v dosud málo prochozenému terénu. Díky této spolupráci vidím, že oceán má různé podoby a je to v pořádku. I ničivá tsunami je ok. Cesta na Janovickou louku a pobyt v jurtě a místní přírodě je pro mne silně dobíjecí. Děkuji."
Uta NádeníčkováCEO strojírenské a zemědělské společnosti
"Seminář se SoulAdventure nebyl žádným řečněním o tom, co bychom měli a neměli, abychom byli sami sebou. Je právě o každém z nás, jak se na sebe naladit, jak se poznat, jak se otevřít a to vše skrz spoustu cvičení, které roztáčí emoce do obou směrů. Nepopsatelné, je zkrátka potřeba zažít to na vlastní kůži…"
Ivana Bártlová

Reference

Udělej
první krok!

Zadej svůj email a získej přehled o všem novém, co chystáme, žijeme nebo řešíme. Inspirace, hloubka a humor zaručeny.

* maximálně 1x týdně