Pečuj a podporuj 

sebe i své lidi. Naučte se společně komunikovat své výzvy a otevřeně je řešit. Krátkodobě nebo dlouhodobě vám pomůžeme s implementacemi náročných změn nebo krizemi, kterými prochází vaše týmy či jednotlivci.

Pečuj a podporuj

sebe i své lidi. Naučte se společně komunikovat své výzvy a otevřeně je řešit. Krátkodobě nebo dlouhodobě vám pomůžeme s implementacemi náročných změn nebo krizemi, kterými prochází vaše týmy či jednotlivci.

Elena Kovalčíková

Soul guide

"Kdybych v časech své kariéry, kdy jsem se začala potýkat se závislostí na alkoholu a vyhořením, dokázala včas vyhledat pomoc, mohlo celé to martyrium trvat o pět let méně. Připravila bych sebe i firmy, pro které jsem pracovala o výrazně méně peněz, a svým šéfům a kolegům bych ušetřila mnoho vrásek.

I díky tomu všemu ale dnes vím, že není problému, který by neměl řešení! Naopak, každá výzva nás může přivést k novému poznání a posílení našeho charakteru. Nebojte se mluvit nahlas o tom, co prožíváte, může to být první krok na cestě ke kýženému řešení. A ke zcela nové etapě vašeho života."

Čtyři

elixíry
pro dobré zdraví

Zdravá firma je nejen ta, která vydělává a jde dopředu, ale i ta, jejíž majitelé a zaměstnanci cítí zdraví ve svém těle, duši i rodině. Je normální, že v průběhu života klopýtneš a pak musíš revidovat ... znovu se dívat do toho, kdo jsi a kam jdeš. S našimi letitými zkušenostmi umíme zasáhnout v krizích a provést tě patovými situacemi nebo implementacemi náročných změn.

Vnitřní svoboda

a funkční návyky

Prokrastinace, špatné stravovací návyky, nedostatek času na sebe a na to, co opravdu dává smysl? Pojď se osvobodit od toho, co nefunguje a naučit se žít tu nejlepší možnou verzi sebe sama.

Rozsah

2-3 denní workshop v Krkonoších

Ingredience

Elen Kovalčíková, Bílý dvůr či Janovická louka a odhodlání začít na sobě pracovat.

Když to sníš

Budeš létat tak, jak chceš ty a ne tvůj autopilot.
Začneš žít naplno a svobodně tak, že ti ostatní budou závidět.

Cena

75 000 Kč bez DPH

Závislosti

a jak na ně

Sociální sítě, toxické vztahy, léky, kokain, alkohol? S tím vším se dá žít, dokud to nepřeroste jistou míru. Jak poznat tu hranici? Kdy a proč začít závislosti ve firmě řešit? A jak je protavit v obohacující zkušenost?

Rozsah

2-3 denní workshop v Krkonoších

Ingredience

Elen Kovalčíková, Bílý dvůr či Janovická louka

Když to sníš

 Plně pocítíš, že auto tvého života řídíš ty a nikdo jiný. Pochopíš, proč a kam tě to táhne a budeš si s tím umět rozumně poradit.

Cena

75 000 Kč bez DPH

Podpora klíčového

člověka v krizi

Vyhoření, složitá rodinná situace, nemoc nebo krize středního věku? To vše může vyústit v osobnostní transformaci, po které přijde znovuzrození. Staň se zralým člověkem, který ví, co chce a proč žije.

Rozsah

Individuálně a na míru

Ingredience

Elen Kovalčíková nebo Bohdana Kabátová, příroda, nekompromisní upřímnost a odhodlání tvrdě na sobě pracovat

Když to sníš

Budeš vědět, jak a kam dál. Do tvého života se vrátí radost, smysl a naplnění. A navíc budeš cool, žes to celé dal!

Cena

dle konkrétní nabídky

On-board

podpora na místě

Po některých projektech je potřeba pravidelně podporovat proces změny v dlouhodobém měřítku.

Rozsah

Individuálně a na míru

Ingredience

Průvodce, dlouhodobá chuť spolupracovat, jasná KPI

Když to sníš

Změní se životní styl vaší firmy.

Cena

cca. 20 000 - 50 000 Kč bez DPH měsíčně

Pořád máš hlad a chuť?
Dej si něco dalšího z našeho menuVzdělávej a rozvíjej

sebe i své lidi formou jednodenních prožitkových workshopů. Přijedeme za vámi do firmy, nebo vy za námi do Krkonoš. Skrze hlubokou skupinovou práci se efektivně posunete ve svých pracovních i osobních tématech.Probuď majitele a lídry

a rozjeď novou etapu svého podnikání. Formou kratší nebo dlouhodobé strategické spolupráce přetav do reality své podnikatelské i životní vize tak, aby podporovaly tebe, tvou firmu, tvou rodinu, společnost a přírodu, ze kterých jsi vzešel. 


Řekli jste o nás

"Práce s Elen mi velmi pomohla v těžké životní situaci, kdy jsem si díky ní dokázal utřídit své potřeby a hodnoty. Její naslouchající přístup a dobře pokládané otázky mi umožnili se mnohem lépe rozhodnout, a přijmout zodpovědnost. Její schopnost naladění se na vaše prožitky přináší pocit, že v tom nejste sami, což mnohdy stačí k tomu, aby odezněla úzkost. Elen děkuji a z celého srdce doporučuji i vám."
Martin VasquezPublic Speaking Mentor
"Elen je skvělá průvodkyně, která mi pomáhá svými znalostmi a zkušenostmi. Naučila mě např. říkat NE a také to, jak odstraňovat určité stereotypy mého chování. Konzultace s ní mi poskytují nový pohled na každodenní pracovní starosti. Co se týče terapie v oblasti těla, neznám lepšího člověka, který by mě dokázal takhle uvolnit, naladit a uvědomit si své vlastní tělo. Vřele doporučuji."
Petr HorákInovační manažer
"Martina znám jako jednoho z lektorů, který mě doprovázel při ročním výcviku Vědomého lídra. Znám jej nejen jako lektora, ale i jako organizátora, průvodce, kraniosakrálního terapeuta, moudrého muže, podnikatele, odpovědného otce, velkého muže s citlivým srdcem a přítele. Ve všech svých rolích mě oslovil a byl mi učitelem, zrcadlem a vzorem. Je mi radostí sdílet jeho přítomnost a moudrost."
Petr RudzanCFO / CEO / ředitel / manažer změn. Nadšený facilitátor a byznysový terapeut
"S Martinem jsme procházeli velmi citlivé období naší firmy - dobu, kdy jsme vyrůstali z dětských plenek nebo spíš teenagerských kalhot do stadia "mladé dospělosti". Martinovým citlivým přístupem se nám podařilo najít sami sebe a cestu kupředu a tímto nelehkým obdobím jsme hladce prošli."
Dan KafkaOwner Fragile media
"V rámci workshopu nás Bohdana dovedla k našim hodnotám i společné vizi! A to jsme 8-členný tým, který je spolu 3 měsíce. Pomohla skupině lidí, aby se stali týmem :). Bohdana je skvělá facilitátorka, je vnímavá vůči lidem, jejich pocitům a velkou mírou přispěla ke sladění týmu."
Roman JančigaKomerční pojišťovna a.s.
"Díky citlivému vedení Elen jsem se otevřel a nahlédl do svého nitra z jiného úhlu pohledu než jsem zvyklý. Toto pro mne bylo velice obohacující. Dále jsem se naučil skvělé harmonizační techniky, které fungovaly neuvěřitelně."
Marek KubánekFyzioterapeut
"Bohdana je naslouchající průvodkyně, která vám nijak netlačí svůj názor. Svými reakcemi a otázkami se vám snaží pomoci zorientovat se ve vás samotných a najít odpovědi, které hledáte. Pokud narazí na něco, co tuší, že by mohlo být klíčové, ale vy se to snažíte přejít nebo tomu nevěnujete pozornost, zaměří se na to a nenásilně se snaží zjistit víc. Ač vám v ten moment může být lehce nepříjemné sdílení svých pocitů či myšlenek s někým, koho znáte chvíli, hoďte to za hlavu. Skvělé je, že Bohdana má za sebou zajímavou kariéru, takže dokázala pochopit to, co jsem jí popisovala."
Jana ValušováDirector, Marketing & Business Development
"Tereza mě obohatila o umění převzetí odpovědnosti. Pomohla mi otevřít svoje srdce, které je mi dnes něčím jako dalším okem."
Martin HausenblasPodnikatel a filantrop
"Aj touto cestou by som sa chcel Elen poďakovať za vzácnych pár hodín, ktoré mi venovala. Objasnilo sa mi mnoho vecí v mojom živote a mnoho problémov zrazu bolo minulosťou."
Igor BachettiArchitekt
"Práce s Terezou mi dodává pevnou půdu pod nohama pro mne v dosud málo prochozenému terénu. Díky této spolupráci vidím, že oceán má různé podoby a je to v pořádku. I ničivá tsunami je ok. Cesta na Janovickou louku a pobyt v jurtě a místní přírodě je pro mne silně dobíjecí. Děkuji."
Uta NádeníčkováCEO strojírenské a zemědělské společnosti
"Seminář se SoulAdventure nebyl žádným řečněním o tom, co bychom měli a neměli, abychom byli sami sebou. Je právě o každém z nás, jak se na sebe naladit, jak se poznat, jak se otevřít a to vše skrz spoustu cvičení, které roztáčí emoce do obou směrů. Nepopsatelné, je zkrátka potřeba zažít to na vlastní kůži…"
Ivana Bártlová

Reference

Udělej
první krok!

Zadej svůj email a získej přehled o všem novém, co chystáme, žijeme nebo řešíme. Inspirace, hloubka a humor zaručeny.

* maximálně 1x týdně