Leader Quest 21 dní
únor 2025

Potkej doopravdy sebe sama v saharském tichu. Rozšiř svou mentální, emoční, tělesnou a spirituální kapacitu. Zklidni svou mysl a vydechni od všech - firmy, týmu, dětí, partnera i společnosti. Posuň se do vyšších úrovní svého Bytí a staň se ještě lepším lídrem, než jsi byl doposud. 

Roli lídra se věnuji 30 let. Tohle po-volání mě obrušuje a dělá ze mě stále lepšího člověka. V partnerství, rodičovství i businessu.
Sestavil jsem dobrodružnou pouť na míru pro lídry a lídřice. 
Přidej se na 3 týdny k cestě do nezmáma, kde poznáš sám sebe, posuneš se dál a zvýšíš svoje zdroje a schopnosti.

Martin Černohorský

soul guide

Proč máš jet zrovna teď ?

Tvůj život je jako tanec na hraně s energií a s časem. Žongluješ příliš mnoho míčků najednou. Máš záběr do šířky, ale uniká ti hloubka nebo samotná podstata tvé práce či podnikání. Skřípou nebo se rozpadají tvé vztahy. Hledáš odpovědi na klíčové otázky, ale ony ve vysokém tempu zdejšího světa nemohou přijít. 

Třítýdenní putování se skupinou inspirativních lidí, dostatek klidu, samoty a času pro sebe tě probudí do zázraku. Spaní uprostřed divoké přírody, procítění prostoru a svobody tě nabije do plna na další kus tvé cesty. 

Kontakt s tvými dary, ale i prokletími, prohloubí tvé sebepoznání a ty pochopíš, jak sám sebe nejlépe žít tak, aby vše dávalo smysl. 

Léčení těla i duše, transformace a rozšiřování sebe sama se vyváží se spoustou srandy a pocitem patření ke společenství, k přírodě a ke světu. 

Saharská poušť je na jaře nádherná a svěží. Je v ní mnohem více života, než si myslíš. Skýtá obrovskou náruč nejen pro psychospirituální práci, ale i pro to nejobyčejnější a nejčistší Bytí. Budeme sedět u ohně, inspirovat se přírodou i beduínama, putovat, odpočívat, povídat si, pracovat na sobě a prožívat naplno každou svoji emoci či vnitřní část. 

Potečou ti slzy, do pouštního ticha zazní tvůj zpěv a smích,  pocítíš vztek, bezmoc, radost i bolest. Všechno je vítané a chtěné. Můžeš se projevovat tak, jako by se nikdo nedíval, nikdo tě nesoudil a nikdo nehodnotil. 

Pochopíš skutečnou podstatu svých životních výzev a problémů. Sahara ti poodhalí to, co je doma neviditelné a skryté za závojem běžného života. 

Nadechneš se zhluboka do další etapy svého poslání nebo podnikání. Vykročíš s novými vizemi a nápady, ale také s hmatatelnou sílou a energií je realizovat.

Cesta za svobodou a dobrodružstvím začíná.

Vydej se s námi na pouť v únoru 2025

Všechny praktické informace o cestě a potřebném vybavení ti pošleme po přihlášení. Přesto, pokud máš jakékoliv otázky, neváhej nás kontaktovat. Rádi si s tebou osobně popovídáme a probereme s tebou vše, co tě zajímá.

Martin a Bohdana, tvoji průvodci

+420 602 603 903
martin@souladventure.cz

+420 777 481 510
bohdana@souladventure.cz

Tvoji průvodci

Na únorovou pouť se se skupinou poutníků vydají Martin Černohorský a Bohdana Kabátová. Kombinace těchto průvodců nabízí zajímavou mužsko-ženskou dynamiku, která s sebou nese moudrost a hloubku, ale také lehkost a hravost a přináší práci s mystickými bytostmi i integraci prožitků v těle skrze vnímání jeho vrstev, pohyb a hlas.

Vyrazit do Sahary se skupinou lídrů je výzva, na kterou se moc těším. Jsem připravený ze sebe během pouti vydat to nejlepší a předat, co jsem se během svého života naučil. Těším se na osobní, rodinné, firemní i společenská témata.
Leadership vnímám jako kvalitu potřebnou pro naplněný život a kvalitní vztahy. Se sebou sama, v rodině, v práci i širších kruzích, kterých jsme součástí. Bude mi radostí s poutníky rozkrývat všechny jeho vrstvy v laskavé náruči Sahary.

Leader Quest 21 dní 02/2025 - podrobnosti a přihláška

Termín

21.2. - 14. 3. 2025

Uvedený termín se může změnit (+-3 dny), bude se odvíjet od aktuálního letového řádu.

Místo

Sahara, Tunisko

Putovat budeme severovýchodní částí tuniské Sahary. První noc strávíme v hotelu na Djerbě.

Počet účastníků

15

S účastníky budou putovat dva průvodci a beduínský průvodce Ahmed s pomocníky.

Cena

55 000 Kč + DPH

+ LETENKA: cca 15.000 Kč

+ POBYT: 1200 EUR *

 
* Cena za pobyt zahrnuje beduínské průvodce s velbloudy, transfer letiště-poušť-letiště, hotel v Djerbě, jídlo po celou dobu. Platí se hotově po příletu do Djerby.

Chceš se vydat do pouště?

Milý poutníku, těší nás, že se k nám chceš přidat na jarní Leader Quest. Vyplň, prosím, přihlášku a my se ti obratem ozveme.

Vše o putování najdeš na stránce:

Pokud tam nenajdeš odpovědi na své otázky, tak se nám ozvi:

Martinovi: +420 602 603 903, martin@souladventure.cz
Bohdaně: +420 777 481 510, bohdana@souladventrue.cz