Bohdana Kabátová

Soul guide

"Přes okraj se řine voda, co už dlouho stála,

ten kdo srdce své mi podá, tomu já bych hrála

píseň duše mé i jeho, která zní mi v uších,

píseň života celého, co na bránu buší."

Moje cesta

Bývala jsem bankovní manažerkou, podnikatelkou s vlastním eshopem, ředitelkou svobodné firmy i lektorkou, která chtěla změnit svět. Jsem absolventkou koučovacích výcviků v ČR a USA.

Před lety jsem opustila firemní prostředí a vstoupila do hluboké osobní transformace, jen abych na jejím konci zjistila, že vedle provázení druhých je neodmyslitelnou součástí mého života také podnikání. S mými přáteli Martinem a Terezou jsem založila SoulAdventure, ve kterém propojujeme byznys a spiritualitu. Těší mě, že tady můžu naplno využívat jak svou ocelovost, se kterou se starám o chod naší firmy, tak mou tvořivost, kterou vkládám do svých programů a do natáčení inspirativních podcastů s Elen.

Vyrůstala jsem bez táty, který zemřel příliš brzy. V 17 jsem se vydala studovat za oceán a zjistila, jak chutná svoboda a samostatnost. Vím, jak bolí rozvod. Porodila jsem dceru s handicapem a našla ve svém mateřství cestu, díky které z ní vyrostla sebevědomá mladá žena se silnou osobností. 

Znám radosti i starosti života se dvěmi dospívajícími dětmi. Dvakrát jsem se v životě propadla na samé dno a našla zase cestu ven. Život mě učil skrze nelehké zkoušky. Za každou z nich jsem však vděčná. Udělaly ze mě průvodkyni, kterou provází klid, víra, jistota a pochopení.

Mou přirozeností je vnímat věci v širších souvislostech a zkoumat, jak se vzájemně ovlivňují. Propojovat zdánlivě neslučitelné, dívat se pod povrch, zajímat se o příčiny spíš, než řešit následky a hledat příležitosti pro rozvoj a růst tam, kde by to jiní už možná vzdali.

Baví mě, když jde profesionalita ruku v ruce s lidskostí, výkon s péčí, procesy a řád se svobodou, rozum se srdcem...

Neustále se učím být sama sebou, vnímat svou hodnotu i bez okázalých kudrlinek, pouštět kontrolu a nechávat se vést životem.

Co se mnou můžeš zažít?

Hloubku, přijetí, intuitivní provádění, ale taky ocelově přesný řez tam, kde je ho třeba.

Díky mým životním zkušenostem mě jen tak něco nepřekvapí, ani nevyvede z míry.
A tak ať už přijdeš s čímkoliv, nabídnu ti bezpečný prostor, ve kterém se budeš moct
s důvěrou uvolnit a zkoumat všechna zákoutí svého vnitřního světa. Ta známá, i ta neznámá
a možná děsivá. Když nebudeš vědět jak dál, navedu tě otázkami k dalšímu kroku. Když narazíš na překážku, podám ti ruku a pomůžu ti přes ni přejít.


Putování
Saharou

Od roku 2018 provádím ženy a muže na 2-3týdenních poutích saharskou pouští. Saharské soul questy jsou významným životním přechodovým rituálem. Nabízejí prostor poutníkům poznat svou pravdu, odhalit svou autentičnost a získat odvahu žít svůj život naplno.


Původcovský

výcvik 2025

Jsem spoluautorkou a garantkou tříletého sebezkušenostního profesního výcviku. Provádím v něm muže a ženy, aby si osvojili praxi a techniky soul guidovského řemesla. Po absolvování výcviku se mohou stát soul guidy nebo zakomponovat nabyté znalosti a zkušenosti do své stávající práce.

Co se mnou můžeš zažít se svou firmou?


Stíny a projekce

jako skrytý zdroj

Vzdělávání a rozvoj

Nemůžete si pomoct, ale některé lidi prostě zbožňujete a některé nesnášíte? Přemýšleli jste někdy nad tím proč tomu tak je? Pojďte to jednou provždy s námi prokouknout.


Ukázka umění

ženského leadershipu

Vzdělávání a rozvoj

Intenzivní prožitkový workshop, který vás propojí se svou ženskou sílou a vaším autentickým způsobem vedení, který je pro vás plně přirozený. 

Council

a hluboký dialog

Vzdělávání a rozvoj

Naučte se interně komunikovat za pomoci nadčasových technik pocházejících z různých prastarých tradicí. Otevřete se umění hlubokého sdílení a naslouchání.


Zvládání stresu
a změn

Vzdělávání a rozvoj

Intenzivní prožitkový workshop, který vás propojí se svou ženskou sílou a vaším autentickým způsobem vedení, který je pro vás plně přirozený. 


Analýza firemní kultury

společnosti

Strategie a proměna

Přijdeme k vám do firmy. Budeme mluvit s vámi, zaměstnanci, lídry. Mrkneme se na poradu. Projdeme pracovní prostředí. Čuchneme feeling, emoce i energie, které proudí vaší firmou, či týmem. Vše zpracujeme, popíšeme a dáme návrhy konkrétních možností změn, postupů a procesů.


Zdraví firmy

začíná uvnitř

Strategie a proměna

Chcete dlouhodobě budovat zdravou firmu nejen z vnějšku, ale i zevnitř? Uděláme pro vás a vaše zaměstnance program na míru. Dodáme masáže, terapie, vzdělávací i prožitkové mini retreaty v přírodě a/nebo vyvezeme celý management na Saharu.


Roční výcvik autentického
leadershipu pro tvoji firmu

Strategie a proměna

Uzavřená skupina lídrů a lídřic se dvěma průvodci spolu půjde celý rok. Výsledkem bude vyšší míra poznání sebe sama, nalezení osobní vize pro sebe a svůj tým, objevení své vlastní podoby autentického leadershipu a výrazné navýšení kapacity pro vedení týmu i sebe sama.


Podpora klíčového

člověka v krizi

Péče a podpora

Vyhoření, složitá rodinná situace, nemoc nebo krize středního věku? To vše může vyústit to osobnostní transformace, po které přijde znovuzrození. Staň se zralým člověkem, který ví, co chce a proč žije.

Řekli jste o Bohdaně

"Bohdana je divoká, nespoutaná, moudrá a krásná. Má své hluboké kouzlo a magii, které je poznat při osobním kontaktu."
Vladimír Sid SmutnýPrůvodce
"Bohdana má úžasný dar naslouchat a dělat člověku prostor. Cítila jsem se tak opečovaná a úplně v pořádku se vším, jaká jsem a jak se cítím."
Dana Sofie ŠlancarováPodnikatelka
"Bohdana je přirozená a lidská. V jejím přístupu k provázení je něco magického a kouzelného."
Kristýna Šircová
Kristýna ŠircováPedagog
"S Bohdanou jsem měl možnost poznat její citlivý vhled. Všechny prožitky, co jsem s ní zažil, šly velmi hladce a přirozeně."
Sebastian DibuszBusiness konzultant
"Bohdana je pro mě obrovská šamanka. Ona umí hodně komunikovat se Saharou a s místními duchy."
Hanka Mikšová
"Bohdana je průvodkyně draků. Skrz ní jsem měla poprvé tu čest se seznámit s draky. Ze začátku jsem byla strašně překvapená, ale bylo to nádherné."
Kateřina HanákováUčitelka němčiny
"Bohdana je pro mě vzorem. Mnohokrát jsem si říkala, že taková chci být, až budu velká. Zpívá jako anděl, je krásná a spontánní a ukazuje svoji zranitelnost a křehkost."
Elen ShubikGlobal Account Managerka
"Bohdana byla ten člověk, kterého jsem si vybral, když jsem se odhodlával na cestu. Je jemná a zároveň má v sobě drsnost, která pomáhá překonávat překážky."
Viktor ŠvecSales Manager
"Bohdana vytvořila na semináři velmi bezpečnou a příjemnou atmosféru, ve které jsem mohla začít cestu k napojení na své JÁ."
Adriana Lapešová
"Bohdany upřímnost a otevřenost mě dost odbourala a získala si mou důvěru hned od začátku společné cesty."
Markéta
"Už po prvním setkání s Bohdanou jsem pocítila neskutečnou úlevu na duši. Uvědomila jsem si a pojmenovala své "hnilobné" myšlenky, které mi bránily k naplnění mých přání."
Petra SvobodováMaminka na mateřské
"Mám ráda, když věci dávají smysl a práce Bohdany má víc než smysl! Vedla mě s velkou profesionalitou a lehkostí k hledání mého smyslu sama v sobě."
Kateřina ČervinkováPrůvodce ve SCIO škole

Poznej všechny členy týmu

Elen Kovalčíková

Junior soul guide
Michal Ďurkove

Michal Ďurkove

Soul guide

Jana Veselá

Průvodkyně kuchyní

Monika Divišová

Spřátelená průvodkyně

Ahmed Bouarif

Mistr Beduin

Udělej
první krok!

Zadej svůj email a získej přehled o všem novém, co chystáme, žijeme nebo řešíme. Inspirace, hloubka a humor zaručeny.

* maximálně 1x týdně