Soul Quest březen 2023

Na jaře 2023 se vydáme na společnou pouť Saharskou pouští. Bude to cesta k přirozenosti a k vizi pro další etapu našeho života. Bude to cesta k nevinnosti, radosti a živosti. Bude to cesta mystériem, které ví, co je pro nás teď to pravé daleko líp než my sami...

Svou první saharskou pouť vnímám jako nejdůležitější milník v mém dospělém životě. Přesto, že jsem nikdy neměl pocit, že jsem sám sobě nějak lhal, až tento poctivý ponor do hlubin sebe sama mi dovolil nahlédnout za clonu přesvědční, která mne vedla životem. 
Opravdové výzvy k odvaze mne však nečekaly přímo v písku a mezi dunami, ale v kontaktu s pravdou, kterou jsem si pro sebe během saharské poutě vyzvedl. 

Michal Ďurkove

Soul guide

Michal Ďurkove

Slyšíš-li volání, vydej se s námi na pouť v březnu 2023

Budeme putovat pouští, spát pod širákem, budeme v kruhu i v samotě. Necháme se inspirovat a obohacovat přírodou, beduíny a sebou navzájem. 

Všechny praktické informace o cestě a potřebném vybavení ti pošleme po přihlášení. Přesto, pokud máš jakékoliv otázky, neváhej nás kontaktovat. Rádi si s tebou osobně popovídáme a probereme s tebou vše, co tě zajímá.

Michal a Elen, tví průvodci

Podpis Michal black

+420 777 856 187
michal@souladventure.cz

+420 776 263 360
elen@selenvlese.com

Tvoji průvodci

Na březnovou pouť se se skupinou poutníků vydají Michal Ďurkove a Elen Kovalčíková.
Michal je chlap jak hora. Prostor se v jeho přítomnosti mění v oázu bezpečí a citlivého přijetí. Nenabízí instantní triky, návody ani neradí kam, kudy a jak dojít. Umí trpělivě a velmi pozorně naslouchat. Jako průvodce hledá zejména to, co prožil a co je mu vlastní. Vede k nalézání hluboké pravdy, často schované pod vrstvami přesvědčení,
která příliš neslouží.
Elen je žena, která si nekonečně váží života a všeho, co jeho kouzlo přináší. Zda už se jedná o věci příjemné nebo nepříjemné, s pokorou je vítá a dle toho i provádí. Žádné téma pro ni není tabu a není stínu, o kterém by nechtěla slyšet. V její přítomnosti vše dostává smysluplné místo. Ráda provádí právě po temných a nepříjemných zákoutích lidské duše, do kterých dokáže laskavě vnést hluboké přijetí a příjemný klid. 

Michal Ďurkove

Michal Ďurkove

Soul guide
Putování Saharou je pro mě zejména výjimečný prostor pro sebe sama. Je příležitostí se ponořit, zahlédnout a prožít dotek té nejhlubší pravdy v nás. Je pozvánkou jak k odvaze se dívat do svých temných koutů, tak k plnému prožívání sebe sama bez soudů a s výživující podporou skupiny a průvodců.

Elen Kovalčíková

Junior soul guide
Sahara mi změnila život. Na mnoha úrovních mě tak silně proměnila, že snad není dne, kdy bych z ní nečerpala. Mým snem je, aby co nejvíc lidí mohlo Saharu poznat tak, jak to bylo umožněno mně. I proto chci podpořit vaše magické
setkání se Saharou nejlépe,
jak jen budu umět.

Soul Quest 03/2023 - podrobnosti a přihláška

Termín

10. - 24. 3. 2023

Uvedený termín se může změnit +-3 dny dle aktuálního letového řádu TunisAir.

Místo

Sahara, Tunisko

Putovat budeme severovýchodní částí tuniské Sahary. První noc strávíme v hotelu na Djerbě.

Počet účastníků

15

S účastníky budou putovat dva čeští průvodci a beduínský průvodce Ahmed s pomocníky.

Cena

35 000 Kč + DPH

+ LETENKA: cca 15.000 Kč

+ POBYT: 800 EUR *

 
* Cena za pobyt zahrnuje beduínské průvodce s velbloudy, transfer letiště-poušť-letiště, hotel v Tunisu, jídlo po celou dobu. Platí se hotově po příletu do Djerby.

Chceš se vydat do pouště?

Milý poutníku, těší nás, že se k nám chceš přidat na březnový Soul Quest. Vyplň, prosím, přihlášku a my se ti obratem ozveme.

Vše o putování najdeš na stránce:

Pokud tam nenajdeš odpovědi na své otázky, tak se nám ozvi:

Michalovi: +420 777 856 187, michal@souladventrue.cz
Elen: +420 776 263 360, elen@selenvlese.com