Sebevědomě svá

Online večery pro ženy

Dopřej si notnou dávku ženské inspirace,
prozkoumej nový pohled na známá témata,
polož otázky, které tě zajímají,
získej vhledy a praktické tipy pro svůj život.
Zdarma z pohodlí svého domova,
přesto ve společnosti jiných žen.

Daruj sobě a svému ženství prostor a čas.

Pět večerů, pět dvouhodinových online setkání, pět témat.

Inspirace, sdílení, odpovědi na tvé otázky, praktické tipy.

Vyber si téma, které tě oslovuje a přihlas se ZDARMA na daný termín,
nebo se zúčastni všech pěti setkání.

Na každém setkání se můžeš těšit na úvod do tématu, sdílení zúčastněných žen, prostor pro otázky a odpovědi a na závěr praktické cvičení nebo konkrétní doporučení, jak se v daném tématu posunout o kousek dál (či možná spíš o kousek blíž k sobě). Online večery budou probíhat prostřednictvím Zoomu.
Odkaz pro připojení obdržíš po přihlášení.

Hranice

28. března 2023  19:00 - 21:00

Kolikrát se ocitneš v diskomfortu, něco ti vadí, někdo poruší tvůj osobní prostor, ale ty si řekneš "To je v pohodě.", "Však se nic tak hrozného zase nestalo." nebo"To mu/jí/jim nemůžu říct." ?

Vnímat své osobní hranice je jedna věc, jasně a pevně je komunikovat svému okolí věc druhá.

Jak na to a co s tím, když se ti s hranicemi nedaří pracovat tak, jak by sis přála, bude tématem našeho prvního večera.

Partnerství

18. dubna 2023  19:00 - 21:00

Mužsko ženská dynamika se děje nejen vně, ale i uvnitř nás. Je oživující, umí být třaskavá a klade do cesty nemalé výzvy.

Když to dovolíš, může ti být partnerství učitelem a průvodcem na tvé cestě k pravdě a autenticitě. Ať už žiješ v páru, hledáš partnera, prožíváš rozchod, nebo nejsi spokojená se vztahem k sobě.

O tomto večeru se budeme věnovat tomu, jak být v partnerství sama za sebe, jak z něho těžit moudrost, kterou nabízí, jestli je možné se vzájemně nezraňovat a mnohému dalšímu..

Vnitřní klid

10. května 2023  19:00 - 21:00

Toužíš po vnitřním klidu, ale nedaří se ti k němu "dopracovat"? Máš s ním kontakt, umíš se na něj naladit, ale stačí málo (plačící dítě, nezdar v práci, výměna názorů s prodavačkou) a tvůj klid je tentam? Nebo jsi naopak vyzenovaná a nad věcí, ale někde uvnitř se ozývají pochybnosti, jestli je to takhle v pořádku a celé?

Je trvalý vnitřní klid nutnost nebo chiméra?

V tomto květnovém večeru si na místo v nás, o které se můžeme opřít i v té největší životní bouři, posvítíme a prozkoumáme jeho různé roviny.

Poslání

30. května 2023  19:00 - 21:00

"Co je mým skutečným posláním na tomto světě?" se zdá být nejednou otázkou za milión. Když se v nás rozezní, nedá pokoj a my se vydáváme na cestu hledání TÉ JEDNÉ VELKÉ VĚCI.

Proč je pro nás poslání tak klíčové, že nás jeho hledání dokáže zaměstnat na měsíce až roky? Je vůbec nutné ho hledat a najít? A co když je to celé trochu jinak?

I na tyto otázky budeme společně hledat odpovědi na našem setkání ke konci května.

Mateřství

20. června 2023  19:00 - 21:00

Jak prožíváš své mateřství a/nebo jeho kvality v sobě? Máš sebe na prvním místě nebo je to pro tebe nepředstavitelné?

Mateřství je v životě ženy jedním z klíčových témat a týká se nás všech. Je jedno, jestli děti máš nebo nemáš, jestli jsou malé, dospívající, nebo už vyletěly z hnízda. 

Červnový večer se ponese v duchu vztahu matka-dcera, matka-syn, výzev a kvalit mateřství a také toho, jak je prožíváme a jak se propisují do našich vztahů, tvoření, projektů a firem.

Online večery povede...

Bohdana Kabátová průvodkyně
Jsem autorkou ročního transformačního programu Sebevědomá Žena, ve kterém je otištěna moje cesta životem - mé proměny, radosti i strasti.
Vyrůstala jsem bez táty, který zemřel příliš brzy. V 17 jsem se vydala studovat za oceán a zjistila, jak chutná svoboda a samostatnost. Vím, jak bolí rozvod. Znám radosti i starosti života se dvěmi dospívajícími dětmi. Porodila jsem dceru s handicapem a našla ve svém mateřství cestu, díky které z ní vyrostla sebevědomá mladá žena se silnou osobností. Dvakrát jsem se v životě propadla na samé dno a našla zase cestu ven.
Život mě učil skrze nelehké zkoušky, jsem mu však za ně vděčná. Udělaly ze mě ženu, kterou dnes jsem. Vášnivou, plnou života, kráčející cestou své duše.