Bohdana Kabátová v přírodě

Z deníku sebevědomé ženy: Co mi na mé cestě pomohlo?

Když se rozbouří náš vnitřní svět, nemusíme v tom být sami. Můžeme mít kolem sebe přátele, průvodce a svět přírody, který nás podrží a podpoří. Stačí zvednout telefon, nebo vyjít ven ze dveří. Volá tě tvoje duše, a tak ego je vyděšené a ztrácí kontrolu, mysl se točí v kruhu a nenalézá východska, v srdci je smutek, strach a pocit samoty.

Pokud se tak cítíš, vylez ven. Jdi do přírody. Zavolej příteli, který tě vyslechne a nebude soudit ani radit. Najdi si průvodce, který tě podpoří a kruh lidí, kteří tě celým srdcem vyslechnou.

Bohdana Kabátová
Jsem máma dvou dětí a průvodkyně krajinami duše na plný úvazek. Miluji přírodu, tanec, zpěv a jakoukoliv formu tvoření. Ráda sdílím svou životní cestu a zkušenosti a naslouchám příběhům druhých.

V SoulAdventure mimo jiné tvořím projekt Sebevědomá žena a sérii "Z deníku sebevědomé ženy". Tvořím jej pro sebe, stejně jako pro vás, kdo ho sledujete nebo čtete. Tvořím jej pro všechny ženy, které si myslí, že nejsou dost. Dost dobé mámy, dcery, partnerky, milenky, manažerky, dost krásné, dost zajímavé… Tvořím jej proto, aby sebevědomí dostalo šanci stát se dostupným a my dokázaly vnímat a cítit, že ho není potřeba hledat, protože už sebevědomé jsme.

Jedinečný roční transformační program pro ženy

Dotkni se své ženské esence a projdi vnitřní proměnou

Začínáme už 13. srpna!