Soul Quest
únor 2025

V únoru 2025 se skupinou žen a mužů vydáme na pouť Saharskou pouští. Bude to cesta k přirozenosti a k vizi pro další etapu našeho života. Bude to cesta k nevinnosti, radosti a živosti. Bude to cesta mystériem, které ví, co je pro nás teď to pravé daleko líp než my sami...

Soul Quest
únor 2025

V únoru 2025 se vydáme se skupinou na pouť Saharskou pouští. Bude to cesta k přirozenosti a k vizi pro další etapu našeho života. Bude to cesta k nevinnosti, radosti a živosti. Bude to cesta mystériem, které ví, co je pro nás teď to pravé daleko líp než my sami...

Michal Ďurkove

Michal Ďurkove

Soul guide

"Svou první saharskou pouť vnímám jako nejdůležitější milník v mém dospělém životě. Přesto, že jsem nikdy neměl pocit, že jsem sám sobě nějak lhal, až tento poctivý ponor do hlubin sebe sama mi dovolil nahlédnout za clonu přesvědční, která mne vedla životem. 
Opravdové výzvy k odvaze mne však nečekaly přímo v písku a mezi dunami, ale v kontaktu s pravdou, kterou jsem si pro sebe během saharské poutě vyzvedl."

Podpis Michal black

Elen Kovalčíková

Soul guide

"Sahara je mi múzou plnou inspirace, ale také zdrojem kruté upřímnosti k sobě i ostatním. Nic v ní nezůstane skryté, ale i to nejhorší ze sebe tam můžeme přijmout či propustit." 

Slyšíš-li volání, vydej se s námi na pouť v únoru 2025

Budeme putovat pouští, spát pod širákem, budeme v kruhu i v samotě. Necháme se inspirovat a obohacovat přírodou, beduíny a sebou navzájem. 

Všechny praktické informace o cestě a potřebném vybavení ti pošleme po přihlášení. Přesto, pokud máš i po přečtení informací na této stránce jakékoliv otázky, neváhej mě kontaktovat. Rád si s tebou osobně popovídám a proberu s tebou vše, co tě zajímá.

Michal, tvůj průvodce

Podpis Michal black

+420 777 856 187
michal@souladventure.cz

Tví průvodci

Na únorovou pouť se se skupinou poutníků vydají Michal Ďurkove a Elen Kovalčíková.
Michal je chlap jak hora. Prostor se v jeho přítomnosti mění v oázu bezpečí a citlivého přijetí.
Nenabízí instantní triky, návody ani neradí kam, kudy a jak dojít. Umí trpělivě a velmi pozorně naslouchat. Jako průvodce hledá zejména to, co prožil a co je mu vlastní. Vede k nalézání hluboké pravdy, často schované pod vrstvami přesvědčení, která příliš neslouží.

Elen je žena, která si nekonečně váží života a všeho, co jeho kouzlo přináší. Zda už se jedná o věci příjemné nebo nepříjemné, s pokorou je vítá a dle toho i provádí. Žádné téma pro ni není tabu a není stínu, o kterém by nechtěla slyšet. V její přítomnosti vše dostává smysluplné místo. Ráda provádí právě po temných a nepříjemných zákoutích lidské duše, do kterých dokáže laskavě vnést hluboké přijetí a příjemný klid. 

Michal Ďurkove

Soul guide
Jsem kovář, který v souladu s hlasem své duše neustále žhaví a tvaruje svůj život. Jsem iniciovaným saharským Soul guidem, certifikovaným průvodcem vnitřního světa hlubinné imaginace Deep Imagery, otcem dvou dcer a milujícím partnerem a celoživotním vášnivým výzkumníkem mužské duše. Mezi mé učitele patří průvodci SoulAdventure, saharská poušť, Khushru Gregor Steinmaurer, Raffaella Mayana Romieri, Guy Barrington, Alan Lowen, Rosťa Václavek a mnoho, mnoho dalších.
Jsem ženou mnoha tváří a zaměření. Provázím klienty na jejich cestě k duši, ale i firmy v průběhu jejich transformace. Věnuji se literatuře, marketingu a obchodu, mluvím sedmi jazyky. Tím osmým je pro mě jazyk duše, kterému se nejlépe učí právě v poušti. Sahara je mi múzou plnou inspirace, ale také zdrojem kruté upřímnosti k sobě i ostatním. Nic v ní nezůstane skryté, ale i to nejhorší ze sebe tam můžeme přijmout či propustit. Zdrojem mého vědění je zejména filosofie a literatura, bohatá praxe a terapeutické výcviky.

Soul Quest 02/2025 - podrobnosti a přihláška

Termín

7. - 21. 2. 2025

Uvedený termín se může změnit (+-3 dny) podle aktuálního letového řádu TunisAir.

Místo

Sahara, Tunisko

Putovat budeme severovýchodní částí tuniské Sahary. První noc strávíme v hotelu na Djerbě.

Počet účastníků

15

S účastníky budou putovat dva průvodci
a beduínský průvodce Ahmed s pomocníky.

Cena

35 000 Kč + DPH

+ LETENKA: cca 15.000 Kč

+ POBYT: 800 EUR *

 
* Cena za pobyt zahrnuje beduínské průvodce s velbloudy, transfer letiště-poušť-letiště, ubytování v hotelu na Djerbě, jídlo po celou dobu. Platí se hotově po příletu do Djerby.

Chceš se vydat do pouště?

Milý poutníku, těší nás, že se k nám chceš přidat na jarní Soul Quest. Vyplň, prosím, přihlášku a my se ti brzy ozveme.

Vše o putování najdeš na stránce:

Pokud tam nenajdeš odpovědi na své otázky, tak se nám ozvi:

Michal: +420 777 856 187, michal@souladventure.cz
Elen: +420 776 263 360, elena@souladventure.cz