Z deníku sebevědomé ženy: Vision Quest není pro ženy!

Vision quest je čarokrásný rituál setkání se svou duší. Je to léčivá cesta, kde se mohou otevřít nedokončená dětská témata jako je strach ze selhání, opuštění nebo závislosti na blízkých lidech a díky tomu můžeme skutečně dospět. Je to magický prostor, kde je možné setkat se se svou duší ve snech, v básních, v poryvech větru, v kapce ranní rosy na okvětním lístku a pocítit, kdo opravdu jsem, když odložím všechny role a naučené masky. Je to způsob, jak prožít sám sebe jako součást přírodního světa a procítit, že NIKDY NEJSEM SÁM. Vision quest je prastarý rituál přechodu do skutečné dospělosti. Je to možnost žít duši na vlastních nohou.

Ovšem…já jsem takto vision quest dříve nevnímala. Žila jsem v hlubokém přesvědčení, že je to rituál vhodný jen pro muže. Proč  a co se pak změnilo, o tom mluvím v dnešním videu.

Bohdana Kabátová
Jsem máma dvou dětí a průvodkyně krajinami duše na plný úvazek. Miluji přírodu, tanec, zpěv a jakoukoliv formu tvoření. Ráda sdílím svou životní cestu a zkušenosti a naslouchám příběhům druhých.

V SoulAdventure mimo jiné tvořím projekt Sebevědomá žena a sérii "Z deníku sebevědomé ženy". Tvořím jej pro sebe, stejně jako pro vás, kdo ho sledujete nebo čtete. Tvořím jej pro všechny ženy, které si myslí, že nejsou dost. Dost dobé mámy, dcery, partnerky, milenky, manažerky, dost krásné, dost zajímavé… Tvořím jej proto, aby sebevědomí dostalo šanci stát se dostupným a my dokázaly vnímat a cítit, že ho není potřeba hledat, protože už sebevědomé jsme.