Láska, sex a duše

Každé partnerství je jiné. Všichni ale toužíme být milováni. Toužíme po naplňujícím, autentickém partnerství. My věříme, že cesta k němu vede přes ochotu být zranitelný, říkat pravdu i když to bolí a ukazovat se takoví, jací skutečně jsme.

"Partnerství je pro mě závazek pravdivosti a zranitelnosti v každé chvíli. Neslibuji ti, že se už nikdy nenaštvu, nebo nezavřu. Ale že se, hned jak budu moct, znovu otevřu sobě, tobě a lásce."

Tereza Černohorská

Soul guide

Průvodce Martin Černohorský

“Naše partnerství je pro mě dobrodružná cesta. A právě to dobrodružství ho udržuje živé a pravdivé.”

Martin Černohorský

Soul guide

Pětidenní workshop pro partnery,
kteří touží po skutečné intimitě
a autenticitě v partnerství.

Noci ve stanu, procházky v krásné přírodě, společné jídlo u dubového stolu pod jasanem a večery kolem ohně.

Co ti seminář dá

 • Prostor, vhled a práci s vašimi konkrétními partnerskými tématy.
 • Prohloubení intimity, důvěry a opravdovosti ve vztahu.
 • Větší pochopení a přijetí toho kdo jsi a jak to doopravdy máš a chceš mít.
 • Nadhled a přijetí všech barev partnerství.
 • Kontakt s tvým vnitřním dospělým, který je ti k dispozici, když tvoje vnitřní zraněné části šílí, hází talířema, kolabují, vypínají se onlinem nebo odcházejí na pivo.
 • Kontakt se zranitelností a otevřeností v partnerském vztahu a přijetí toho, že se stále znovu navzájem zraňujeme, zavíráme a zase otevíráme.

Co můžeš čekat

 • Budeme odhalovat své vlastní “nahé pravdy”.
 • Dáme místo tomu všemu, co do vztahu taky patří: lásce, vášni, zranitelnosti, hloubce, strachu, vzteku, moci, boji, klidu i obyčejnosti. Cokoliv do workshopu přinesete, do něj patří.
 • Budeme sdílet, křičet, smát se a plakat.
 • Budeme venku v přírodě. 
 • Budeme spolu, v párech i každý sám se sebou.
 • Budeš dostávat pozvánky k různým aktivitám, které můžeš a nemusíš využít.

Co nečekej

 • happily ever after (sorry, ani po tomhle workhopu to nepřijde)
 • zaručené rady jak na to

Pro koho? 

Workshop je určen pro páry, které mají chuť a odvahu usilovat o dospělý, svobodný a hluboký vztah. Pokud nejsi v páru a chceš přijet, je třeba si najít parťáka (toho pohlaví, které tě přitahuje).

Zkušenosti z loňského workshopu:

S partnerkou jsme na váš partnerský kurz jeli v nejtěžší situaci jakou jsme v našem vztahu prozatím poznali. Jel jsem tam plný obav, strachu, vzteku a nenávisti sám k sobě. Tlak který jsem cítil uvnitř sebe se dral na povrch a druhý den musel ven. Stalo se ale něco co jsem nikdy takto nezažil. Můj vztek byl v kruhu lidí přijat a vyslechnut. Nebylo třeba ho nějak komentovat, brát si ho osobně, radit co je špatně co je dobře. Stačilo v tichosti vyslechnout a přijmout. Od té doby se mi začaly dít neuvěřitelné věci, začal jsem se díky vám a vaší moudrosti potkávat se svojí moudrostí, s moudrostí svého těla a začal jsem se učit jak jí naslouchat.
Díky klidu toho místa, cvičením která jste pro nás měli a vámi skvěle pokládaným otázkám jsem začal nacházet svůj vlastní vnitřní klid a svoje odpovědi, jak pokračovat dál. Díky tomu že jsme vás mohli vidět takoví jací jste a díky vaší upřímnosti jsem pochopil že mnoho věcí které ve vztahu mám jsou normální, jsou v pořádku a jsou vlastně i vítané. Jak dopadne náš vztah nevím ale asi poprvé v životě mám pocit že se té neznámé tolik nebojím. Co ale vím určitě je že se s vámi všemi a s vaší prací chci potkávat dál.
Moc vám za vaši práci a za to jací jste děkuju.
Jan Černý
Jan ČernýInstruktor střelby
Pobyty na Louce vč. workshopu Láska, sex a duše pro mě jsou jednou z nejpřínosnějších zkušeností v životě. Vřele je doporučuji jak těm, které potkaly hluboké problémy, tak těm, kteří jen chtějí "nezakrnět" a okořenit svůj fungující vztah. Prostřednictvím řešení výzev partnerského vztahu jsem se dozvěděl mnohem víc o sobě a své rodině, učil se poznávat a sdělovat své opravdové potřeby, naslouchat potřebám partnerky, pracovat s hranicemi, emocemi a vnímat různé podoby lásky.
Skvělá byla účast dalších párů, které nám zrcadlily naše témata. Průvodci ovládají širokou škálu technik a hlavně disponují obrovskou žitou zkušeností, kterou se nebojí lidsky sdílet. Nejdůležitější pro mě je, že pomáhají každému na míru – nikdy jsem neměl pocit, že procházím předem uměle nastaveným harmonogramem a "úkoly", které mi nic neříkají.
Byl jsem na Louce již několikrát i individuálních programech a nikdy mě to nezklamalo. Vždy mám pocit, že za několik dní odjíždím obohacen víc, než za několik měsíců či let běžného života. Krásné na tom je, jak jsou všechna témata propojena – já, mé vztahy, má práce – přijedu s jedním tématem, ale odpovědi začnou zaklapávat do všech dalších.
Marek SivákArchitekt

S kým?

Tereza a Martin Černohorští

Soul guides
Jsme manželé a rodiče tří společných dětí a tří Martinových dětí z předchozích vztahů. Jsme průvodci na cestě k duši, zapálení průzkumníci života a milovníci Sahary. Jsme podnikatelé, budovatelé Janovické louky a inspirátoři.

Osm let spolu žijeme ve vášnivém, živém vztahu s hlubokým závazkem k pravdivosti, zranitelnosti a odpovědnosti každého sám za sebe. Učíme se padat a vstávat, milovat i když to bolí, smát se a odpouštět, otevírat se, když jsme zavření, žít a říkat pravdu a nechat se vést svou vlastní duší i duší našeho vztahu ať se nám to líbí nebo ne.

Podrobnosti

Termín

9. – 14. srpna 2022

Začneme v úterý večeří a skončíme v neděli odpoledne.

Místo

Pětidenní workshop pro páry
na Janovické louce v Krkonoších

Počet účastníků

Max. počet 10 párů

Cena

lektorné
20 000 Kč s DPH / pár

+ ubytování, jídlo
a příspěvek na louku
10 000 Kč s DPH / pár

(ubytování, strava v podobě plné penze a příspěvek se hradí hotově na louce)

Chceš se přidat?

Vyplň, prosím, přihlášku a my se ti obratem ozveme.

Pokud máš jakékoliv dotazy, kontaktuj mne na tereza@souladventure.cz nebo +420 777 602 720.