Tereza Černohorská

Soul guide

"Otevírám cesty druhým, ve dvou se vše táhne líp,
není nutné býti tuhým, severní si volím cíp.
Přikládám na rány fáče, 
tvořím pevné základy,
nemám ráda žádné sráče, dělám podle nálady."

Moje cesta

Žila jsem v Praze, Kanadě, Německu, Řevnicích a v malé vesnici v podkrkonoší jménem Rudník. Byla jsem chytrá, krásná, úspěšná, bohatá a osvícená. A taky hloupá, tlustá, chudá a nevěděla ani jak se jmenuju. Byla jsem úspěšná konzultantka na podpatcích v zasedačkách bohatých firem, toulavá amazonka v Amerických kaňonech i zamilovaná máma v zablácených barefootech.

Učila jsem se Enneagram u Davida Danielse, tantru u Alana Lowena, konstelace u Jana Bílého, Soulcraft u Billa Plotkina a mnoho dalšího. Přinesla jsem do Čech Vědomý business od Freda Kofmana a stvořila jsem Putování Saharou. S Martinem Dokoupilem jsem polustvořila a spoluvedla konference Fórum.je.

Od roku 2014 se s Martinem Černohorským učíme žít v otevřeném a autentickém partnerství, přestěhovali jsme se do Krkonoš, porodila jsem a starám se o tři děti, jsem macechou tří dalších Martinových dětí a dvou vnoučat.

Mezi dětmi, kuchyní a prádlem spolutvořím SoulAdventure a Janovickou louku, tvořím zázemí pro setkávání týmu, poskytuji supervize průvodcům, spolupracuji na přípravách workshopů a podílela jsem se na filmu Stopy v písku.

Teď se konečně vynořuji z nejintenzivnější fáze svého mateřství a začínám znovu tvořit. Nahrávám pro vás s Elen inspirativní podcasty a živě mě můžete potkat individuálně v mé roční cestě nebo na červencovém workshopu na Janovické louce. 

Co se mnou můžeš zažít?


Proměň svou firmu
skrze svou duši

Strategie a proměna

Roční cesta s Terezou pro majitele firem a leadery je cesta proměny do pravdivosti a většího souladu s vlastní duší. Je to možnost dívat se, kdo skutečně jsi a co skutečně chceš a nechceš žít. Jaké si potřebuješ nastavit hranice, co potřebuješ odložit, proměnit a nechat ve svém životě vyrůst. Kdo v téhle fázi života jsi a co, jak a s kým chceš žít.


V souladu s duší

workshop na Janovické louce

Cítíš, že něco v tvém životě není v souladu s tvojí hlubokou pravdou a s tím kdo teď jsi? Potřebuješ poodstoupit a něčím pohnout aby tvé životní puzzle zapadaly?

Přijeď na výjimečný workshop vedený Terezou a Bohdanou, zakladatelkami SoulAdventure!

Řekli jste o Tereze

"Tereza je moc milá žena a skvělá průvodkyně. Umí brilantně používat logiku, ale zároveň se ponořit do hloubek emocí."
Zdenka DrahnáGrafička a homeopatka
"Tereza mě obohatila o umění převzetí odpovědnosti. Pomohla mi otevřít svoje srdce, které je mi dnes něčím jako dalším okem."
Martin HausenblasPodnikatel a filantrop
"Terezo ...ty jsi chtěla feedback na Tvou práci.. ale copak to je možné, když pozoruji sebe...!!! Moje malé vítězství, díky Tobě."
Jan Voveslektor
"Líbí se mi způsob, jak Terka kruhy vede. Dává jistotu a pevné hranice. Radu udělí pouze vyžádanou. A to mi vyhovuje!"
Míša Šubovámaminka
"Díky práci s Terezou se mi podařilo uspořádat si myšlenky a svůj postoj ke smyslu mojí práce. Teď už se učím dívat se na život očima tvůrce."
Radek ToušekVysokoškolský Pedagog
"Tereza je jedinečná hlavně v tom, že věci dělá srdcem, skutečně, bez předsudků a zbytečných klišé. A to má sílu!"
Adéla ProkopováPodnikatelka
"S Terezou jsme kamarádky. Líbí se mi jak při práci nenápadně odkrývá, co všechno umí a jak je to velké. Nevzniká pak ten průvodcovský pjedestal."
Klára TryznováPodnikatelka
"Tereza je pro mě obrovskou inspirací. Je to úpřímná a pravdivá žena. A ten ranec lásky co stále rozdává kolem... "
Bohdana Kabátová
Bohdana KabátováPrůvodce

Poznej všechny členy týmu

Elen Kovalčíková

Junior soul guide
Michal Ďurkove

Michal Ďurkove

Soul guide

Jana Veselá

Průvodkyně kuchyní

Monika Divišová

Spřátelená průvodkyně

Ahmed Bouarif

Mistr Beduin

Udělej
první krok!

Zadej svůj email a získej přehled o všem novém, co chystáme, žijeme nebo řešíme. Inspirace, hloubka a humor zaručeny.

* maximálně 1x týdně