Tereza Černohorská

Soul guide

"Otevírám cesty druhým, ve dvou se vše táhne líp,
není nutné býti tuhým, severní si volím cíp.
Přikládám na rány fáče, 
tvořím pevné základy,
nemám ráda žádné sráče, dělám podle nálady."

Moje cesta

Žila jsem v Praze, Kanadě, Německu, Řevnicích a v malé vesnici v podkrkonoší jménem Rudník. Byla jsem chytrá, krásná, úspěšná, bohatá a osvícená. A taky hloupá, tlustá, chudá a nevěděla ani jak se jmenuju. Byla jsem úspěšná konzultantka na podpatcích v zasedačkách bohatých firem, toulavá amazonka v Amerických kaňonech i zamilovaná máma v zablácených barefootech.

Učila jsem se Enneagram u Davida Danielse, tantru u Alana Lowena, konstelace u Jana Bílého, Soulcraft u Billa Plotkina a mnoho dalšího. Přinesla jsem do Čech Vědomý business od Freda Kofmana a stvořila jsem Putování Saharou. S Martinem Dokoupilem jsem polustvořila a spoluvedla konference Fórum.je.

Od roku 2014 se s Martinem Černohorským učíme žít v otevřeném a autentickém partnerství, přestěhovali jsme se do Krkonoš, porodila jsem a starám se o tři děti, jsem macechou tří dalších Martinových dětí a dvou vnoučat.

Mezi dětmi, kuchyní a prádlem spolutvořím SoulAdventure a Janovickou louku, tvořím zázemí pro setkávání týmu, poskytuji supervize průvodcům, spolupracuji na přípravách workshopů, podílela jsem se na filmu Stopy v písku a provádím spolu s Martinem workshop pro páry.

Co se mnou můžeš zažít?

Máme tři malé děti, jsem máma na plný úvazek a užívám si to. Zároveň si občas potřebuji alespoň maličko “zaprovádět”. Letos mě můžete potkat jen na dvou workshopech a ve filmu Stopy v písku.

Sebevědomá žena

Sebevědomá
Žena 2022

V ročním programu se zjevím tak, jak mi to děti dovolí. Podporuji Bohdanu a Michala, když potřebují supervizi a pomáhám s přípravou workshopů.


Láska, sex
a duše

Partnerství je pro mě závazek pravdivosti a zranitelnosti v každé chvíli. Je to ten nejtěžší a nejkrásnější fičák, co znám.

Řekli jste o Tereze

"Tereza je moc milá žena a skvělá průvodkyně. Umí brilantně používat logiku, ale zároveň se ponořit do hloubek emocí."
Zdenka DrahnáGrafička a homeopatka
"Tereza mě obohatila o umění převzetí odpovědnosti. Pomohla mi otevřít svoje srdce, které je mi dnes něčím jako dalším okem."
Martin HausenblasPodnikatel a filantrop
"Terezo ...ty jsi chtěla feedback na Tvou práci.. ale copak to je možné, když pozoruji sebe...!!! Moje malé vítězství, díky Tobě."
Jan Voveslektor
"Líbí se mi způsob, jak Terka kruhy vede. Dává jistotu a pevné hranice. Radu udělí pouze vyžádanou. A to mi vyhovuje!"
Míša Šubovámaminka
"Díky práci s Terezou se mi podařilo uspořádat si myšlenky a svůj postoj ke smyslu mojí práce. Teď už se učím dívat se na život očima tvůrce."
Radek ToušekVysokoškolský Pedagog
"Tereza je jedinečná hlavně v tom, že věci dělá srdcem, skutečně, bez předsudků a zbytečných klišé. A to má sílu!"
Adéla ProkopováPodnikatelka
"Z Terezy cítím vřelost a lidskost. Jsem ráda když mluví o sobě a ukazuje nám příkladem cestu. Nehraje si na dokonalou."
Eva BřezinováPsychoterapeutka
"S Terezou jsme kamarádky. Líbí se mi jak při práci nenápadně odkrývá, co všechno umí a jak je to velké. Nevzniká pak ten průvodcovský pjedestal."
Klára TryznováPodnikatelka
"Tereza je pro mě obrovskou inspirací. Je to úpřímná a pravdivá žena. A ten ranec lásky co stále rozdává kolem... "
Bohdana KabátováPrůvodce

Poznej všechny členy týmu

Jana Veselá

Zařizovač věcí

Ahmed Bouarif

Mistr Beduin

Elen Shubik

Spřátelená průvodkyně

Monika Divišová

Spřátelená průvodkyně