Monika Divišová

Spřátelená průvodkyně pro integraci traumatu

"Naslouchám…špitání své duše,
bouřím života i tichu mezi slovy.
Naslouchám Tobě."

Moje cesta životem...

Jako malá jsem byla těžce nemocná a naši mě z nejhoršího vytáhli výživou. Už jako dítě jsem se naučila sledovat „kdy je toho na mě moc“, protože pak se mi alergie a ekzém tolik nerozjely. S přechodem do dospělosti se moje zdraví opět zhoršilo a bylo jasné, že jen zdravé jídlo nestačí. A tak začala má cesta do hlubin duše, zažehnutá bolestí a touhou po vyléčení. S důvěrou jsem začala prožívat život takový, jaký je. Žiji již řadu let bez náročných symptomů.

Přes dvacet let se věnuji celostní výživě, wellbeing koučinku a jsem certifikovaná praktikantka Somatic Experiencing®. Vedla jsem vědomou firmu, jsem spoluautorkou několika knížek a on-line programů o výživě. Šestým rokem studuji u Thomase Hübla - moderního mystika a průkopníka v oblasti kolektivního traumatu. Chodím po lese, tančím, vařím, miluji, medituji, bydlím u řeky, žiji v komunitě a život mě baví.

...a se SoulAdventure

Naše cesty se potkaly již před mnoha lety. Byli mi na blízku, když jsem stoupala k úspěchu i spadla a rozsypala se na kousky. S Terezou a Martinem jsem byla u zrození jejich miminek i projektů. Vidíme se, cítíme se. Vím, že mi vždy řeknou to, co mají na srdci i na jazyku. Upřímně, čistě a bez zbytečných mašliček. Jejich odvaha, velkorysost a laskavost mě inspiruje.

V SoulAdventure jsou lidé, se kterými kráčím po cestě stejným směrem. Vážím si jejich autenticity, velkorysosti, pravdivosti a pokory. Pokory k přírodě, ke svým klientům i k Bohu. Důvěřuji jejich práci a bezpečný prostor, který znovu a znovu vytváří, je místem léčení i spočinutí.

Co se mnou můžeš zažít

Při své práci vytvářím bezpečný prostor, který umožňuje zpracování stresu a následků traumatických životních událostí. Využívám zejména techniku Somatic Experiencing® – laskavou, jemnou a velmi účinnou metodu pro integraci traumatu, obnovení přirozených sebe-léčivých sil organizmu a posilování odolnosti.
V rámci sezení se zaměřujeme převážně na reakce nervové soustavy, které se nestihly dokončit v okamžiku traumatické zahlcující události.

Tím se energie navázaná na minulost vrátí do našeho života a obnoví se rovnováha, vitalita, celistvost, dobrý pocit v těle a přirozená radost ze života. Pracuji převážně s emocionální a tělesnou úrovní, nejde tedy o myšlenkově analytické povídání. Sezení jsou velmi posilující, dodávají orientaci a posilují osobní zdroje.

Neposkytuji psychoterapii, fyzioterapii ani jiné formy léčby.

Kontaktuj mě

Pro další informace, domluvu ohledně možností spolupráce nebo termínu se na mě neváhej obrátit. Pracuji online i živě.

+420 777 600 854

Poznej všechny členy týmu

Jana Veselá

Zařizovač věcí

Ahmed Bouarif

Mistr Beduin

Elen Kovalčíková

Spřátelená průvodkyně

Monika Divišová

Spřátelená průvodkyně