Monika Divišová

Spřátelená průvodkyně pro integraci traumatu

"Naslouchám…špitání své duše,
bouřím života i tichu mezi slovy.
Naslouchám Tobě."

Moje cesta životem...

Jako malá jsem byla těžce nemocná a naši mě z nejhoršího vytáhli výživou. Už jako dítě jsem se naučila sledovat „kdy je toho na mě moc“, protože pak se mi alergie a ekzém tolik nerozjely. S přechodem do dospělosti se moje zdraví opět zhoršilo a bylo jasné, že jen zdravé jídlo nestačí. A tak začala má cesta do hlubin duše, zažehnutá bolestí a touhou po vyléčení. S důvěrou jsem začala prožívat život takový, jaký je. Žiji již řadu let bez náročných symptomů.

Přes dvacet let se věnuji celostní výživě, wellbeing koučinku a jsem certifikovaná praktikantka Somatic Experiencing®. Vedla jsem vědomou firmu, jsem spoluautorkou několika knížek a on-line programů o výživě. Šestým rokem studuji u Thomase Hübla - moderního mystika a průkopníka v oblasti kolektivního traumatu. Chodím po lese, tančím, vařím, miluji, medituji, bydlím u řeky, žiji v komunitě a život mě baví.

...a se SoulAdventure

Naše cesty se potkaly již před mnoha lety. Byli mi na blízku, když jsem stoupala k úspěchu i spadla a rozsypala se na kousky. S Terezou a Martinem jsem byla u zrození jejich miminek i projektů. Vidíme se, cítíme se. Vím, že mi vždy řeknou to, co mají na srdci i na jazyku. Upřímně, čistě a bez zbytečných mašliček. Jejich odvaha, velkorysost a laskavost mě inspiruje.

V SoulAdventure jsou lidé, se kterými kráčím po cestě stejným směrem. Vážím si jejich autenticity, velkorysosti, pravdivosti a pokory. Pokory k přírodě, ke svým klientům i k Bohu. Důvěřuji jejich práci a bezpečný prostor, který znovu a znovu vytváří, je místem léčení i spočinutí.

Co se mnou můžeš zažít

Při své práci vytvářím bezpečný prostor, který umožňuje zpracování stresu a následků traumatických životních událostí. Využívám zejména techniku Somatic Experiencing® – laskavou, jemnou a velmi účinnou metodu pro integraci traumatu, obnovení přirozených sebe-léčivých sil organizmu a posilování odolnosti.
V rámci sezení se zaměřujeme převážně na reakce nervové soustavy, které se nestihly dokončit v okamžiku traumatické zahlcující události.

Tím se energie navázaná na minulost vrátí do našeho života a obnoví se rovnováha, vitalita, celistvost, dobrý pocit v těle a přirozená radost ze života. Pracuji převážně s emocionální a tělesnou úrovní, nejde tedy o myšlenkově analytické povídání. Sezení jsou velmi posilující, dodávají orientaci a posilují osobní zdroje.

Neposkytuji psychoterapii, fyzioterapii ani jiné formy léčby.

Kontaktuj mě

Pro další informace, domluvu ohledně možností spolupráce nebo termínu se na mě neváhej obrátit. Pracuji online i živě.

+420 777 600 854

Poznej všechny členy týmu

Elen Kovalčíková

Junior soul guide
Michal Ďurkove

Michal Ďurkove

Soul guide

Jana Veselá

Průvodkyně kuchyní

Monika Divišová

Spřátelená průvodkyně

Ahmed Bouarif

Mistr Beduin

Udělej
první krok!

Zadej svůj email a získej přehled o všem novém, co chystáme, žijeme nebo řešíme. Inspirace, hloubka a humor zaručeny.

* maximálně 1x týdně