Jana Veselá

Průvodkyně kuchyní

"Vyobrazím svoje touhy,
jako malby na stěně,
nejsou to jen černé šmouhy,
jsou to cesty ke změně."

Moje cesta

Bývala jsem úspěšná vrcholová sportovkyně, kdy jsem sbírala jednu medaili za druhou. Na vrcholu své kariéry jsem si však uvědomila, že i přes všechnu slávu a ocenění šťastná nejsem. Že už mě moje basketbalová kariéra nenaplňuje a celé to přestává dávat smysl. Rozhodla jsem se tedy vykročit do neznáma a hledat štěstí jinde. Vydala jsem se jinou cestou, cestou života a sebepoznání. Objevuji teď krásy "obyčejné každodennosti" a zkoumám, jaké dary a další talenty v sobě nesu. Nestačím se divit, co vše jsem už objevila a pořád toho přibývá. 

 

Můj celoživotní zájem o tělo a jeho výživu se nyní prohlubuje o další vrstvy. Zejména o psychologii výživy a intuitivní stravování. V kuchyni vylaďuji svůj styl vaření, hraju si s kombinací surovin a chutí, a nechávám tak promlouvat své tvůrčí Já. Své dlouholeté znalosti a dovednosti nyní spojuji ve workshopu s názvem Dny vege vaření, který se zaměřuje na zdravé jídlo a fungování lidského těla. Starám se o zázemí SoulAdventure kuchyně a jídlem hýčkám naše klienty i průvodce. Také přikládám ruku k dílu na naší louce a políčku, kde si pěstujeme vlastní zeleninu a ovoce.

Co se mnou můžeš zažít?


Den vege vaření s Janou

Pojďme společně prozkoumat, jak se dá naše tělo hezky vyživit a opečovat skrze jídlo, které mu dáváme. Budeme tedy hodně vařit a zároveň si povídat o našem těle a životě.


Poznej
naši práci

Přijeď do Krkonoš zažít, kdo jsme a co děláme. Svými vlastními smysly vidět,
slyšet a cítit jaké to s námi a u nás doopravdy je.

Poznej všechny členy týmu

Elen Kovalčíková

Junior soul guide

Jana Veselá

Průvodkyně kuchyní
Michal Ďurkove

Michal Ďurkove

Soul guide

Monika Divišová

Spřátelená průvodkyně

Ahmed Bouarif

Mistr Beduin

Udělej
první krok!

Zadej svůj email a získej přehled o všem novém, co chystáme, žijeme nebo řešíme. Inspirace, hloubka a humor zaručeny.

* maximálně 1x týdně