Václav Beran

Učedník

"S vypravěčem příběhů, co nechají se dít,
S chlapcem, co se v muži učí být,
S tím, co duše slyší volání,
I s tím, co za vším rozhodl se jít."

Moje cesta životem...

Skoro 20 let jsem strávil v korporátním a zároveň tvůrčím prostředí. Pomáhal jsem velkým zahraničním i malým lokálním značkám vymýšlet komunikační strategie, budovat značky, tvořit reklamní i obsahové kampaně.
Vedl jsem menší týmy i pracoval sólo. Přes tisíce porad, meetingů, workshopů, briefů a prezentací jsem došel k tomu, že mou životní náplní je vyprávět příběhy. Na podiu před stovkami lidí, na obrazovkách či displejích nebo jen tak, pro sebe.

Jsem manžel báječné ženy, která mi pomáhá objevovat to, jakým mužem chci být. A taky jsem otec 3 báječných kluků, díky nim odkrývám nástrahy a tajemství rodičovství. Potřebnou energii i velkou dávku inspirace čerpám v srdci brdských lesů i jinde v přírodě.

Mou životní cestu doprovází klid, schopnost naslouchat, podpořit a taky touha objevovat a zkoumat. Cizí země. Nové chutě. A cestu svojí duše.

...a se SoulAdventure

Pamatuji si to úplně přesně. Jel jsem do Prahy, poslouchal jsem Radiožurnál a Lucie Výborná si ten den dopoledne ve svém pořadu povídala s Martinem Černohorským. O jeho životních karambolech, životě v Krkonoších, o Sahaře. Jako by se ten den něco přecvaklo a já ten neodbytný pocit nemohl dostat z hlavy. "Tam se jednou podívám", znělo mi v hlavě. To jednou se stalo asi za 5 měsíců. Země byla sevřená v lockdownu a já odletěl vstříc svojí životní změně. Jen jsem to tehdy ještě nevěděl.

Moje putování se SoulAdventure pořád pokračuje. S Martinem a chlapama po Leadershipu, s Bohdanou právě uzavírám společný Rok. Mám pocit, že stojím nohama na zemi jak nikdy předtím, že skutečně poznávám sám sebe a že tak dokážu víc přijímat všechno,
co si pro mne život nachystal.

Co se mnou můžeš zažít?


Sebevědomá
Žena

V ročním transforamčním programu pro ženy přináším po boku Bohdany svůj mužský pohled na život ve všech
jeho odstínech

Poznej všechny členy týmu

Jana Veselá

Zařizovač věcí

Elen Kovalčíková

Junior soul guide

Václav Beran

Učedník

Ahmed Bouarif

Mistr Beduin

Monika Divišová

Spřátelená průvodkyně

Nový člen týmu

Jsi to ty?

Nový člen týmu

Jsi to ty?