Partnerská nakopnutí

"Vztahy, stejně jako život, vnímám cyklicky. Je přirozené a v pořádku, že jednak není nikdy "hotovo" a druhak občas potřebujeme pošťouchnutí někoho třetího. Mám pocit, že je lepší, když ten třetí je průvodce a ne milenec či milenka." 
Martin Černohorský, průvodce

Láskyplné nakopnutí

Když je ve vztahu trochu zasmrádlo, dostatečně se nekomunikuje, neřeší. Několik hodin plné přítomnosti a pozornosti + dosud neviděné úhly pohledu -> šťavnatější partnerství.

Pro koho?

Pro páry, ať již najednou ve třech, nebo postupně s každým z partnerů, kteří cítí, že jim ve vztahu něco drhne a mají přitom chuť a zájem na něm dále pracovat. 

Proč?

Vztahy, stejně jako každý z nás, prochází evolučním vývojem. Po spirále, kde každá otočka znamená posun o úroveň výš. Někdy je obtížné dokončit jednu otočku v páru sami, přičemž to ale vztah vyžaduje.

Na čem budeme pracovat?

 • Na hranicích a jejich použití v partnerství.
 • Na autenticitě a schopnosti nechat se vidět jak to opravdu mám.. 
 • Na přijetí a rozpletení minulosti a starých křivd.
 • Na jasných dohodách a pravidlech v partnerství i rodičovství.
 • Na léčení společných témat i každého zvlášť. 
 • Na potkání se a ukotvení vyšší moudrosti (duše) partnerství.
Sázení stromu na Janovické louce

S čím ti může setkání pomoci?

 • Jak vnímat sám(a) sebe v těle a emocích.
 • S přijetím a vidění dvou životních příběhů uvnitř partnerství. 
 • S vyjasněním dalších kroků. Společných i každý sám za sebe.
 • S přijetím odpovědnosti za svoji část.
 • S viděním možností, kde 1+1=3 
 • S pochopením proč my dva jsme vlastně spolu.

S kým?

Martin Černohorský průvodce
Prožil jsem si v partnerství skoro všechno. Mám 5 dětí se třemi ženami, jsem dědečkem i čerstvým otcem a zároveň mám dobrý vztah se všemi včetně bývalých partnerek. Ke každodenní praxi jsem přidal průvodcovské know-how. Cítím se tak k této roli dostatečně povolán i volán.

Řekli o spolupráci s Martinem

Spolupráce při partnerských nakopnutích je velmi intimní záležitostí. Dotýkáme se témat, která mnohdy nebyla roky oslovena.  V rodech a u předků se tajila i celá staletí. Chci proto ocenit odvahu párů za jejich veřejné sdílení o naší společné práci. Není běžné odhalovat své nitro a u partnerských témat už vůbec.

Lilia Khousnoutdinová a Karel Janeček

o Partnerských nakopnutích

Do "Partnerského nakopnutí" jsem s Martinem šel, protože ho znám osobně a mám k němu důvěru. Navíc moje žena je velmi náročná a 97% průvodců by u ní vůbec neobstálo a nakopla by ona je. S vizí, že je jedno jak to bude probíhat dostala Iva k Vánocům dárkovou poukázku na jeden den s Martinem.

Naše manželství s Ivou je velmi intenzivní. Založili jsme spolu rodinou firmu a tak trávíme spolu skoro všechen volný i pracovní čas. Naše společná práce s Martinem se týkala partnerství, sexuality, ale i bussinessu a firmy. Spíš než teorii a kecy okolo jsme spolu dělali praktická cvičení. 

Výsledný efekt byl nepopsatelný, bylo to jako bychom se vrátili zpět do doby kdy jsme se do sebe poprvé zamilovali.
Jirka Škoda
S Jirkou jsme manželé 10 let a z toho 8 let máme malou rodinnou firmu a spoustu času trávíme spolu, což ne vždy je ku prospěchu vztahu, nicméně ho to opravdu hooodně prověří :-)

Martin je skvělý průvodce, který TO fakt žije, věří své intuici, má přehled o situaci a vnáší do ní klid. PROŽILI jsme společně intenzívní den, kdy jsme ladili své partnerství, sexualitu, znovuobjevovali své talenty a vize do budoucna. Moc jsme toho nenamluvili, ale o to víc PROŽILI.

Naše partnerství to posílilo, znovu jsme otevřeli svá srdce a skutečně vnímali jeden druhého - bylo to jako zopakovat si naše první setkání a znovu se do sebe zamilovat.
Iva Škodová

Podrobnosti

Termín

Dle individuální domluvy

 

Formát

Půldenní, jednodenní i vícedenní setkání

Místa

Květen-září: Janovická Louka v Krkonoších
Říjen-duben: dle dohody

 

Cena

5 000 Kč + DPH / půlden
10 000 Kč + DPH / den

 

Pokud tě duše volá do Partnerkého nakopnutí a nemůžeš si ho finančně dovolit. Ozvi se s žádostí
o dobrovolnictví na Janovické louce.

 

Chceš to prožít?

 

Vyplň, prosím, krátký formulář a já se ti obratem ozvu.

 

Pokud máš k Partnerskému nakopnutí jakékoliv dotazy, kontaktuj mne na martin@souladventure.cz.